Oto, co Samsung nazywa chipem Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy S23

Qualcomm Uruchomił procesor Snapdragon 8 Gen 2 Kilka miesięcy temu Samsunga nie było nigdzie na oficjalnej liście partnerów firmy. Kilka dni później wyszło to na jaw Samsung użyje zastrzeżonej wersji Snapdragon 8 Gen 2 w ofercie Galaxy S23 i wydaje się, że to prawda.

the Ludzie z 9To5Google twierdzą Aby wyświetlić dokument, patrz Galaktyka S23 Slajdy o nazwie „Snapdragon 8 Gen 2 Platforma mobilna dla Galaxy”. Według dostępnych obecnie informacji ta wersja Snapdragon 8 Gen 2 ma Nieco wyższe taktowanie Dla głównego rdzenia procesora i karty graficznej, co teoretycznie powinno prowadzić do wyższej wydajności. Jednak tylko czas pokaże, jak dobry będzie chipset.

W raporcie omówiono również możliwości wykorzystania wytwarzania chipów odlewnia Samsunga Zamiast tego proces 4 nm w TSMC Technologia 4 nanometrów. Opiera się jednak na wcześniejszej plotce, w którą już nie wierzymy. Nie spodziewamy się żadnych zmian producenta chipsetu w porównaniu ze standardowym Snapdragonem 8 Gen 2.

Od ponad dekady Samsung dostarcza telefony z serii Galaxy S i Galaxy Note w dwóch wersjach: Snapdragon (dla Chin i USA) oraz Exynos (dla reszty świata). Jednak w tym roku Samsung to zrobi Uruchom tylko jedną wersję Galaxy S23oraz Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra, z których wszystkie będą zasilane przez platformę mobilną Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy.

READ  Ktoś podłączył iPhone'a 15 do telefonu z Androidem przez USB-C

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *