Netflix anuluje Resident Evil po jednym sezonie

Transmisja strumieniowa na żywo w serwisie Netflix wampir Serial nie doczeka się drugiego sezonu. Limit Wspomniałem o piątek. pomimo Duże i długoterminowe plany Za telewizyjną adaptację serii survival horrorów firmy Capcom, wampir Serial podobno nie znalazł wystarczająco dużej widowni, aby uzasadnić odnowienie.

wampir Pokazany po raz pierwszy w lipcuzaraz po wielkim sukcesie i opanowaniu rozmowy Druga część Dziwne rzeczy Sezon 4 spadł na Netflix, co mogłoby tłumaczyć letnie pierwsze słowo ustne. Spektakl został również słabo przyjęty przez krytyków i fanów. w Recenzja sezonu 1 Polygonpowiedzieliśmy: „Największa niespodzianka w nowej serii Resident Evil firmy Netflix […] Jest to jej żarliwe oddanie serialowi „dziwnemu i często pomieszanemu kanonowi – i jak nudny jest w rezultacie serial”. Opinie w innym miejscu To było podobnie negatywne.

Adaptacja stworzona przez nadprzyrodzony Program skupiał się na Andrew Dappie w ciężkiej serii Resident Evil Albert Wesker (Lance Riddick) i jego nastoletnie córki („Girls”) Billy i Jed. Narracja podzielona jest na dwie osie czasu, jedną w RPA, gdzie Umbrella Corporation ustanowiła nową siedzibę, a drugą ponad dekadę w przyszłość, Gdzie świat został zaatakowany przez zombie. Razem z Riddickiem wampir W rolach Ella Palinska, Tamara Smart, Sienna Agudong, Adeline Rudolph i Paula Nunez.

Ośmiodcinkowa seria Netflix pojawiła się niedawno po kolejnej rozczarowującej adaptacji aktorskiej, takiej sobie Sony Pictures. Resident Evil: Witamy w Raccoon City, który ukłonił się w kinach w listopadzie ubiegłego roku. Fani Resident Evil wkrótce otrzymają przynajmniej nową poprawkę do gry wideo, z Nowe nadchodzące rozszerzenie fabularne dla Resident Evil Village Październik tego i przeróbka Resident Evil 4 lądowanie na początku przyszłego roku.

READ  Twitter reaguje na wybór Śmiesznej dziewczyny Lei Michele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *