Nick Khan potwierdza odejście Kevina Dunne'a z WWE

W sobotni wieczór ukazał się raport, że producent wykonawczy i prezes globalnej dystrybucji telewizyjnej Kevin Dunn poinformował WWE, że opuści firmę po dziesięcioleciach produkcji między innymi programów takich jak Raw i SmackDown. Dunne był także jednym z najbardziej zaufanych zastępców Vince'a McMahona i jego odejście było najwyraźniej spodziewane po przejęciu kontroli przez Endeavour w WWE, a McMahon został usunięty z codziennej działalności marki.Dziś rano (1 stycznia) prezydent WWE Nick Khan wysłał e-mail do pracowników firmy, w którym ogłosił odejście Dunne'a. PWinsiderktóry w weekend również podał informację o rezygnacji Dunna, uzyskał kopię:

Po ponad 40 latach pomagania w budowaniu WWE oraz najlepszej jednostki produkcyjnej i medialnej w całej branży rozrywki sportowej, Kevin Dunn opuszcza naszą firmę dzisiaj.

Przed WrestleManią 1 Kevin dołączył do Vince'a w WWF. Wielu z nas pamięta WWF przed WrestleManią – regionalną firmę wrestlingową, która wyglądała jak regionalna firma wrestlingowa. Potem zobaczyliśmy WrestleManię 1, czy to na żywo, w hali, czy wiele lat później gdzie indziej. To była magia. Regionalna firma zapaśnicza stała się globalną potęgą rozrywki sportowej. Vince prowadził obok Kevina Dunne’a. Kiedy wielu z nas było dziećmi, stojącymi w kolejce i czekającymi na grę w Pac-Mana, Kevin był już w drodze, łamiąc sobie kark, aby pomóc w budowaniu naszej firmy.

Kiedy widzisz teraz nasz produkt, nic nie przypomina tego, jak wygląda i jak się czuje – 52 tygodnie w roku, trzy do czterech razy w tygodniu. To naprawdę wyjątkowe i wyjątkowe. Żadna inna firma nie może tego zrobić ani nie zrobi tego dzięki ciężkiej pracy, inteligencji i determinacji Kevina i naszego zespołu medialnego.

Zawsze będziemy wdzięczni Kevinowi. Zawsze będzie częścią rodziny WWE.

robić siku [Levesque, aka Triple H, head of creative] Dziś o 12:00 czasu PT odbędzie się osobiste spotkanie z zespołem medialnym Raw w San Diego oraz z naszymi gwiazdami o 12:30 czasu PT. Nie możemy się doczekać spotkania z wieloma z Was i nie możemy się doczekać, aby wraz z wami wszystkimi przeżyć miażdżący rok 2024.

Nicka Khana

Informacje zwrotne z tych spotkań musiały być interesujące, ponieważ rzadko mówiono, że Dan jest tak popularny wśród swoich współpracowników i podwładnych. Będziemy świadomi tych zmian i zmian w produkcie ekranowym w przyszłości.

READ  Producent „Madame Web” opowiada o zmęczeniu superbohaterem

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *