Nie mogę teraz uzyskać dostępu do kanału Nintendo Wii Store

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Jeśli próbowałeś uzyskać dostęp do Wii Shop Channel w ciągu ostatnich kilku dni, być może nie miałeś dużo szczęścia. Według Nintendo Everything, sklep cyfrowy „doświadczał poważnych problemów”.

Podobno nie można w ogóle dostać się do sklepu — zamiast tego podczas uruchamiania zobaczysz „pusty ekran”, który ostatecznie następuje po kodzie błędu. Strona konserwacji online Nintendo również nie wspomniała o żadnych problemach (dzięki, GoNintendo).

GameXplain Przyjrzał się także – wskazując, jak członkowie zespołu, którzy są poza Stanami Zjednoczonymi, w regionach takich jak Europa, borykają się z tym samym problemem.

Chociaż Nintendo zaprzestało sprzedaży gier na kanale Wii Store w 2019 roku, obecny błąd oznacza, że ​​każdy, kto chce uzyskać dostęp do istniejących pobrań i zakupów, nie może tego teraz zrobić. Nintendo powiedziało wcześniej, że „w pewnym momencie” zatrzyma pobieranie na Wii, ale nigdy nie powiedziało, że użytkownicy nie będą mogli ponownie pobierać gier.

Niedawno Nintendo ogłosiło, że do marca 2023 roku zamknie 3DS eShop i Wii U eShop. Chociaż użytkownicy nie będą mogli kupować gier, nadal będą mogli pobierać poprzednie zakupy.

Czy ostatnio udało Ci się uzyskać dostęp do Wii Store Channel? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Mario Kart 8 Deluxe został zaktualizowany do wersji 2.0.0, oto pełne informacje o aktualizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *