„Nie najlepsza Mama Miś”

W serii zdjęć opublikowanych na Instagram Story Travisa, a następnie udostępnionych przez Kourtney, płatki róż najwyraźniej doprowadziły mamę do obfitego śniadania z okazji Dnia Matki i zapakowania prezentu

Cindy Ord/MG22/Getty Images dla Met/Vogue Travis Parker i Kourtney Kardashian

Courtney Kardashian Parker poczuj tę miłość dzień Matki.

Założyciel POOSH, lat 44, świętował Eid ze swoimi synami Era Astonai 8 f Mason Dash13 lat, plus jej córka Szkocja Penelope10. Para dołączyła do nich Travisa Parkera A jego dzieci – jego córka Alabama Louella17 lat i jego syn Landona Ashera19.

w szeregu Snapy opublikowane w jego historii na Instagramie i wtedy Udostępnione przez KourtneyWydaje się, że płatki róż doprowadziły mamę do idealnego śniadania na Dzień Matki i opakowania na prezent. Inne zdjęcia przedstawiały rodzinę w Disneylandzie.

„Nie lepszy niedźwiedź” – napisał Parker na jednym ze zdjęć.

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Courtney Kardashian Parker/Instagram Courtney Kardashian Parker, Travis Parker, Atiana De La Hoya, Reign Disick i Penelope Disick

Courtney Kardashian Parker/Instagram Courtney Kardashian Parker, Travis Parker, Atiana De La Hoya, Reign Disick i Penelope Disick

Powiązany:Kourtney Kardashian udostępnia zdjęcie swojego „ciała IVF” podczas wylegiwania się na zewnątrz w bikini

z okazji Kardashianki W zeszłym miesiącu, w 44. urodziny gwiazdy, Alabama napisała słodką wiadomość do „najlepszej macochy” grupy A. Od wygaśnięcia Historia z Instagrama.

„Wszystkiego najlepszego Kurt” – napisał Alabama wraz ze zdjęciem Kardashianki Gwiazda siedzi na kolanach perkusisty Blink-182 w samolocie. „Jesteś najlepszą żoną, o jaką mógłbym prosić, jesteś bardzo troskliwa i hojna dla innych, jesteś osobą rodzinną i ciężko pracującą matką”.

„Nawet jeśli nie czujesz się dobrze lub masz ciężki dzień, zawsze stawiasz rodzinę na pierwszym miejscu” – powiedział nastolatek. „Masz taką piękną aurę, nie chcę kolejnej żony, mamo”.

Kourtney Kardashian/Instagram

Kourtney Kardashian/Instagram

Landon również podzielił się swoją miłością do Kourtney, wygłaszając serdeczne przemówienie do pary Włoskie wesele.

W swoim hadisie Ibn Parker, lat 47, powiedział swój hadis Shanna MoaklerOn, 48, powiedział, że jest „bardzo wdzięczny, że ma tak wspaniałego tatę w moim życiu”.

Landon wręcza również rekwizyty swojej nowej żonie, mówiąc jej: „Patrzysz na mnie jak na mamę i zawsze mnie wspierasz”, dziękując również Kardashianom za to, że byli tak mile widziani.

Nastolatek wygłosił również krótkie przemówienie na powitalnej kolacji, która rozpoczęła weekend weselny, mówiąc, że „będzie krótko i słodko”.

„Cieszę się ze wszystkich tutaj i jestem bardzo podekscytowany ślubem” – powiedział, wiwatując „Niech żyje Kravis!”

Aby uzyskać więcej wiadomości o ludziach, koniecznie sprawdź Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze najświeższe informacje!

Przeczytaj oryginalny artykuł na ludzie.

READ  Bob Iger przyznaje, że Disney był „bardzo agresywny” z cenami parków rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *