Nowa ankieta Paper Mario sugeruje, że unikalne projekty postaci mogą generować przychody

Zdjęcie: Nintendo Life/Nintendo

Kiedy Paper Mario: The Origami King został wydany na Switcha, rozeszła się wieść, że zespół programistów nie jest już w stanie „modyfikować” postaci w serii. Teraz, gdy tytuł GameCube Paper Mario: The Thousand-Year Door oficjalnie powrócił, wygląda na to, że Nintendo może ponownie rozważyć swoje stanowisko.

Jak podkreślono Nintendopodobno w wybranych obszarach krąży nowa ankieta wśród graczy, w której zadaje się pytanie fanom Paper Mario o unikalne projekty postaci z serii.

W ankiecie zadano pytanie, jaki „typ postaci” fani najbardziej lubią, a jedna z odpowiedzi brzmi: „Lubię postacie, które wyglądają jak inne znane postacie, ale mają niepowtarzalny wygląd lub osobowość”. Oprócz tego pojawia się jeszcze jedno pytanie, które zadaje fanom: którą postać z rozdziału Tysiąca Lat wolą najbardziej?

Niedawno odnowiony wpis GameCube zawiera wszelkiego rodzaju unikalne postacie, ale nowsze gry odeszły od tego. Według producenta Kensuke Tanabe od czasu Paper Mario: Poster Star na 3DS nie było możliwe „modyfikowanie postaci Mario ani tworzenie oryginalnych postaci, które dotykają świata Mario”.

Możesz przeczytać więcej na ten temat (w tym post Shigeru Miyamoto) w naszej poprzedniej relacji tutaj na Nintendo Life:

READ  Zrzuty ekranu GTA 5 na PS5 przywracają Los Santos do życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *