Nowe kolory PS5 slim z targów CES są bardzo nudne

Sony dokonało w tym roku kilku dużych odkryć na targach CES – pierwsze spojrzenie na zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej Pośpiech grawitacyjny filmI Samochód, którym możesz sterować za pomocą DualSense– Wprowadza więc nowe oferty przerywane PS5 Slim Kolorystyka jest bardziej rozczarowująca. Mówisz czerwony, niebieski i srebrny?! Niezależnie od tego: czarny?

Tak, jest też kolor czarny. Sony Dużo mniejszy PlayStation 5 było nienaruszone Ogłoszono w październiku 2023 rI Wydany w listopadzie, z obietnicą większej liczby kolorowych opcji paneli bocznych w przyszłości. Jak je zauważyłem, trzy z nich były prezentowane na targach CES krawędźi nie są to wybory przełomowe.

Cóż, bądźmy rozsądni: czerwony, niebieski i srebrny to dobre kolory. Każdy z nich wygląda jak nowy, błyszczący samochód, a nie okropne plastikowe kolory Lego, jakie zwykle otrzymują konsole, i jest znacznie lepszy niż gęste opcje PS5. Oficjalne nazwy kolorów to Volcanic Red, Cobalt Blue i Sterling Silver, a jeśli zamówisz je pod tymi nazwami w lokalnym sklepie, personel będzie mógł patrzeć na Ciebie bez mrugnięcia okiem aż do pełnej minuty.

Podczas gdy domyślna biała konsola PS5 Slim miała mieszankę błyszczących i matowych paneli, wszystkie nowe panele są matowe, a za ten przywilej zapłacisz 55 dolarów. Wydaje się to ogromną sumą pieniędzy za czysto estetyczną obudowę i prawdopodobnie wkrótce zobaczymy ciekawszą odmianę dostępną w tańszych panelach innych firm.

Największym problemem dla mnie jest to, że świadczy to o całkowicie błędnym podejściu Sony do tego sprzętu. Tak, oczywiście, że chcą przyciągnąć tłumy z najwyższej półki, ludzi, którzy po prostu kupują dorsz I FC2X (z domu FIFA) co roku i chcesz coś, co nie będzie głupio wyglądać obok telewizora. Ale jednocześnie PlayStation to jest gra. To dla Grać na mnie. Dlaczego nie mamy również możliwości posiadania odrobiny radości? Wesołe połączenie jasnych kolorów, kiczowatego kwiatowego wzoru i Nietoperze z piekła rodem?

No, może nie klops, na pewno nie Fornir drewniany, ale chodzi o to, że Sony zdaje sobie sprawę, że ludzie używają konsol PS5 do zabawy. Albo jeszcze lepiej, podążaj za doskonałym trendem Microsoftu i pozwól mi wybrać kilka absurdalnie niezgodnych sekcji panelu i stworzyć coś tak ohydnego, jak mój wspaniały kontroler Xbox.

READ  Plotka: Nintendo rezerwuje filmy o Switchu, co prowadzi do większej liczby spekulacji na temat Switch Pro (AKTUALIZACJA)

Najpiękniejszy kontroler Xbox na świecie, żółty, czerwony, niebieski i zielony.

zdjęcie: Kotaku

Na blogu ogłaszającym Slima napisano, że „dodatkowe kolory zostaną wydane w przyszłości”, ale biorąc pod uwagę pozbawione życia opcje pierwszej rundy, trudno mieć wielkie nadzieje na coś więcej niż dodanie fioletu, jasnoniebieskiego i kilku krwawych wzorów kamuflażu . . To znaczy, To samo ma zwykłe PS5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *