Nowy podcast Rachel Maddow Deja News łączący historię z teraźniejszością – The Hollywood Reporter

Rachel Maddow z MSNBC rozszerza swoje rozwijające się imperium podcastów o kolejny nowy program, który ma zadebiutować w poniedziałek, 12 czerwca.

podcast, Rachel Maddow przedstawia: Deja NewsBędzie to limitowana seria sześciu odcinków, długich i długich Program Rachel Maddow Producent Isaac Davey Aronson bada wiadomości z przeszłości, które mają niezwykłe podobieństwa do teraźniejszości.

Każdy odcinek rozpocznie się jednym z charakterystycznych monologów Maddowa, aby ustawić historię, a Aronson przeprowadzi słuchacza przez historię.

Razem „przyjrzą się sposobom, w jakie historia się powtarza i pozwolą nam spojrzeć na niektóre z najbardziej kłopotliwych tematów współczesności przez jaśniejszy, bardziej racjonalny pryzmat”, jak podaje MSNBC.

Aktualności Deja Jest to sześcioczęściowa seria, a nowe odcinki są wydawane w poniedziałki.

Maddow, która nadal jest gospodarzem MSNBC o 21:00 w poniedziałkowe wieczory i podczas ważnych wydarzeń informacyjnych, rok temu wycofała się ze swojego nocnego programu, aby skupić się na wielu innych projektach w NBCUniversal, jednocześnie kontynuując obecność w kanale informacyjnym w czasie największej oglądalności . Ustawione w linii.

Maddow podpisał ogólną umowę z NBCUniversal w 2021 roku, w ramach której Maddow rozszerzył swoje kompetencje w zakresie podcastów, filmów i innych treści na różne platformy firmy.

Podcasty Maddow okazały się sukcesem, a jej pierwsze dwie próby znalazły się na szczycie list przebojów i doprowadziły do ​​​​edycji funkcji.

jej pierwszy podcast, Rachel Maddow przedstawia: Męska torbao upadku wiceprezydenta Spiro Agnewa, stał się bodźcem do powstania bestsellerowej książki i nadchodzącego filmu fabularnego w reżyserii Bena Stillera.

jej drugi podcast, Rachel Maddow przedstawia: Ultra Było to spojrzenie na spisek mający na celu podważenie amerykańskiej demokracji i szerzenie nazistowskiej propagandy 80 lat temu. Ten podcast został wybrany przez Amblin Stevena Spielberga do potencjalnej adaptacji filmu fabularnego.

NBCUniversal również odniósł sukces linia daty podcasty, które rutynowo należą do najpopularniejszych w kraju.

READ  Kontynuacja Młodego Sheldona otrzymuje zamówienie na serial CBS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *