*NSYNC ponownie spotyka się na gali MTV Video Music AwardsCNN

*NSYNC, jeden z czołowych boysbandów lat 90-tych, Są ponownie zjednoczeni Całkowicie – tak, to znaczy, że Justin Timberlake tam był – podczas tego We wtorek odbędzie się gala wręczenia nagród MTV Video Music Awards.

Lance Bass, Joey Fatone, Chris Kirkpatrick, JC Chasez i Timberlake pojawili się na scenie VMA, aby wręczyć nagrodę dla najlepszej muzyki pop Taylor Swift, która zgarnęła do domu najważniejsze trofeum wieczoru za swój hit „Anti-Hero” z 2022 roku.

Swift podskoczyła ze swojego miejsca, kiedy po raz pierwszy pojawili się na scenie, wiwatując wraz z wrzaskiem tłumu, gdy zobaczyła razem wszystkich pięciu członków popularnego boysbandu. Po otrzymaniu nagrody grupa wręczyła jej bransoletkę przyjaźni wraz ze statuetką.

Ostatni występ wszystkich pięciu członków *NSYNC Z powrotem Razem występowali na scenie podczas gali MTV Video Music Awards 2013, kiedy Timberlake otrzymał nagrodę Michael Jackson Video Vanguard Award i zaskoczył widzów, wykonując „Bye Bye Bye” i „Girlfriend” ze swoimi czterema kolegami z zespołu.

* NSYNC po raz pierwszy pojawiło się na scenie muzyki pop pod koniec lat 90., dołączając do gatunku boysbandów wraz z 98 Degrees i Backstreet Boys.

Wydali swój debiutancki album w 1998 roku, zawierający takie hity jak „Tearin’ Up My Heart” i „I Want You Back”. Ich kolejny album „No Strings Dołączony” ukazał się na przełomie wieków i odniósł ogromny sukces Wielki sukces na listach przebojów magazynu Billboard z utworami „Bye Bye Bye” i „It’s Gonna Be Me”.

READ  Kanye West pozwał do sądu o użycie utworu Boogie Down Productions na albumie „Donda”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *