NYCC Władca Pierścieni: Rings of Power ujawnia Sauron

Seria Władca Pierścieni z Amazon Prime Video Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy Prawie dobiegł końca swój pierwszy sezon i ma ostatni zwiastun, w którym można wydobyć ogromny ostatni odcinek. Prime Video miało premierę zwiastuna podczas swojego panelu w Nowy Jork Comic Conktórą oboje dzielili pierścienie siły A koło czasu, dwa główne łańcuchy wsparcia dla usługi przesyłania strumieniowego. Ostatni odcinek pierścienie siłyPremiera pierwszego sezonu zaplanowana jest na 13 października.

Zwiastun, który splata momenty z początku i środka rozdziałów, aby połączyć kropki z tym najnowszym dziełem, kładzie duży nacisk na Saurona. Jakby schodzi po schodach w swoim masywnym, metalicznym mundurze. Wszyscy wydają się tak zmartwieni – to Sauron! – i jeden z ludzie w białych płaszczach „Ponieważ jesteś Lordem Sauronem”, mówi, co może być czerwonym śledziem, aby ludzie myśleli, że są pomocnikami wielkiego człowieka, a nie łowcami nieznajomego. Wiele zagadek zostanie rozwiązanych, gdy świat się zawali. (Ale chodź, Sauron to zdecydowanie Halbrandnaprawdę?)

Zdjęcie: Amazon Prime Video

Podczas gdy pierścienie siłySezon 1 dobiega końca, nie martw się: Amazon zabierze wiele podróży z powrotem do Śródziemia. Serial ma trwać przez pięć pełnych sezonów, a produkcja drugiego sezonu trwa obecnie w Londynie. Nie jest jasne, czy Amazon planuje co roku kontynuować serię z nowym sezonem, czy też będzie nieco większa różnica między wpisami, ale będziemy musieli poczekać na nowe szczegóły sezonu, aż będziemy mieli pewność.

READ  Ana De Armas „Blonde” przedstawia zwiastun NC-17 Marilyn Monroe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.