Obejrzyj nową promocję ostatniego sezonu „Better Call Saul”

Jimmy McGill cementuje swoją przemianę w Saula Goodmana tym Tablica rejestracyjna „LWYRUP” W nowym zwiastunie dla Ostatni sezon Od Najlepsze Saula na żądanie.

Zwiastun (nic dziwnego) nie oferuje wiele podchwytliwych punktów fabularnych na temat Szkoda Prequelowa gra końcowa, ale z pewnością oddaje złowieszczy klimat, tak jak potrafi to Vince Gilligan and Co. Klip łączy melodie Dulcet z „Days of Wine and Roses” Andy’ego Williamsa z niestabilnym montażem ujęć, takich jak Jimmy/Saul (Bob Odenkirk) i Kim (Rhea Seehorn) wiążą koniec z końcem i próbują odnaleźć się w burzy między rodziną Salamanca a Jose Fringiem (Giancarlo Esposito).

Szósty sezon Najlepsze Saula na żądanie Pojawi się w dwóch częściach. Pierwsze siedem odcinków rozpocznie się co tydzień w AMC 18 kwietnia, a finał sześciu odcinków rozpocznie się 11 lipca.

Dopóki Najlepsze Saula na żądanie dobiega końca, AMC wcześniej zapowiedziane Odbędą się trzy krótkie pokazy inspirowane serialem, które pojawią się na ich platformie cyfrowej. Obejmują one Śpiący Jimmysześcioczęściowy serial animowany o dzieciństwie Jimmy’ego McGilla w Chicago w latach 70., a także Najlepsze Saula na żądanieSeria „Wideo szkoleniowe dla pracowników”, która powróci latem tego roku.

To będzie ostatni występ Bar Coopera, sześcioodcinkowy serial skupiony wokół baru w sąsiedztwie w Los Angeles. Seehorn pełnił funkcję producenta wykonawczego i reżysera serialu, a także pojawi się w nim jako hollywoodzki dyrektor wykonawczy, który regularnie pojawia się w tytułowym wodopoju.

READ  Wynonna Judd odpowiada po tym, jak fani wyrazili zaniepokojenie jej występem na rozdaniu nagród CMA: „Byłam bardzo zdenerwowana”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *