Objaśnienie menu zadań pobocznych „Reset” w FF7 Rebirth

Odrodzenie Final Fantasy VII Zawiera 36 zadań pobocznych rozsianych po powierzchni planety. Po ukończeniu głównego wątku fabularnego w ogromnej grze RPG firmy Square Enix możesz zdecydować, czy chcesz zresetować te misje, czy też nie. Jedyną trudną częścią jest oczywiście to Nowe narodzinyOpcje menu zawierają mylący język.

Czytaj więcej: 15 podstawowych Odrodzenie Final Fantasy VII Zadania poboczne

Jeśli chcesz wrócić do poprzedniego rozdziału gry i nie wiesz, jak zresetować różne zadania poboczne, ten przewodnik jest dla Ciebie. Ponadto, jeśli jesteś zdezorientowany inną opcją w menu, tj Opcje bitwy „Ponów próbę”.dzielimy to również na łatwy do zrozumienia język.

Nowe narodzinyOpcje resetowania zadań pobocznych w prostym języku

Raz kołnierz Nowe narodzinyGłówna Historia, będziesz mógł przejść do dowolnego rozdziału historii, wybierając „Rozdział” w opcjach „Systemu” gry. Masz tutaj trzy możliwości. Ale mają one większy sens, jeśli spojrzymy na opcje w odwrotnej kolejności niż są wymienione. Zatem od dołu do góry:

Zresetuj wszystkie dane zadania

Najbardziej oczywista z trzech opcji. Kiedy wybierzesz poprzedni rozdział, do którego chcesz się przenieść, wybranie tej opcji, zgodnie z informacją na opakowaniu, zresetuje wszystkie twoje postępy w każdym pobocznym zadaniu.

Przywróć dane zakończonego wcześniej zadania

Załóżmy, że ukończyłeś 24 zadania poboczne z 36, a następnie ukończyłeś główny wątek. Jeśli wybierzesz tę opcję podczas przechodzenia do poprzedniego rozdziału, zachowasz ten numer — lub dowolną liczbę zadań pobocznych, które ukończyłeś. Jeśli ukończyłeś wszystkie 36 rozdziałów, ta opcja sprawi, że wszystkie te zadania będą miały status ukończonych. Generalnie wybieraj tę opcję, jeśli chcesz powrócić do pełniejszego stanu.

READ  Astrohaus w styczniu dostarczy najtańszą cyfrową maszynę do pisania do pisania swobodnego

Zachowaj aktualne dane o ukończeniu zadania

Ta opcja powoduje, że wszystkie ukończone i niezakończone zadania poboczne pozostają na swoim obecnym miejscu podczas przechodzenia pomiędzy rozdziałami. Załóżmy, że wybierasz opcję „Resetuj wszystkie dane misji”, a następnie wykonujesz pięć zadań pobocznych przed przejściem do innego rozdziału. Jeśli chcesz zachować te pięć statusów w stanie ukończonym, ale resztę pozostawić niekompletną, wybierz opcję „Zachowaj…”

Jaka jest najlepsza opcja powrotu, aby pozbyć się pozostałych zadań?

Jeśli więc właśnie zdobyłeś punkty po raz pierwszy i jesteś gotowy, aby wrócić, aby dokończyć wszystkie dodatkowe czynności, możesz po prostu wybrać opcję „Zachowaj aktualne dane o ukończeniu zadania”. Jak sama nazwa wskazuje, spowoduje to „zachowanie” bieżącego postępu.

Czytaj więcej: Jak najlepiej wykorzystać nową grę plus FF7 Odrodzenie

Jeśli zresetowałeś cały postęp misji i chcesz wrócić do najdalszego punktu, do którego doszedłeś wcześniej, wybierz „Przywróć…”

Dlaczego warto zresetować dane misji?

Hej, może naprawdę chcesz, żeby jakiś kurczak znowu poszedł za tobą do domu? Ale poważnie, niektóre zadania poboczne mają nieco inne wyniki. Na przykład, aby uzyskać najlepsze zakończenie „Śnienia o błękitnym niebie” w Junon, na koniec zadania powinieneś wybrać wołowinę zamiast innych opcji.

Czytaj więcej: Odrodzenie Final Fantasy VIIWyjaśnienie dzikiego zakończenia

Ponadto, jeśli ukończyłeś główny wątek, wiesz, że jeden z dobrych członków drużyny nieco zmienia głos. Wiele zadań pobocznych odzwierciedla tę zmianę. Jeśli więc zagrasz w „Of Robed Men and Ransoms”, usłyszysz pierwszy głos tej konkretnej postaci. Jeśli jednak pominiesz rozdział Cosmo Canyon w grze i wrócisz do tej misji, ta postać będzie miała inny głos. Powtórzyłem kilka z tych misji po obu stronach zamiany głosu i odkryłem, że linie dialogowe układają się nieco inaczej w obu przypadkach. To świetna notatka, jeśli masz na jej punkcie obsesję Nowe narodziny Tak bardzo jak ja.

READ  Według AI tak może wyglądać dom przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *