Odell Beckham Jr. został wykluczony z gry Ravens z powodu kontuzji kostki

Jamisona HensleyaPisarz pracowniczy ESPN17:12 ET, 17 września 2023 r1 minuta czytania

CINCINNATI — skrzydłowy Odell Beckham Jr. stał się wielkim graczem. Najnowszy zawodnik Ravens, który opuścił mecz z powodu kontuzji, początek sezonu był dla Baltimore trudny pod względem zdrowotnym.

Beckham został wykluczony z trzeciej kwarty niedzielnego zwycięstwa Cincinnati Bengals 27:24 z powodu kontuzji kostki. Najwyraźniej doznał kontuzji kostki w pierwszej rundzie, kiedy na krótko opuścił boisko i został zbadany przez lekarza na ławce rezerwowych. Wyszedł z trzema złapami na 29 jardów.

To stanowiło kontynuację złej tendencji w Baltimore, które rozpoczęło drugi tydzień bez kontuzji pięciu starterów. Ravens umieścili biegającego JK Dobbinsa (Achillesa) w rezerwie kontuzjowanych, a czterech innych zawodników było nieaktywnych: ofensywny wślizg Ronnie Stanley (kolano), środkowy Tyler Linderbaum (kostka), narożnik Marlon Humphrey (stopa) i zabezpieczający Marcus Williams (piersiowy).

Był to trzeci mecz z rzędu przeciwko Bengals, który Beckham opuścił z powodu kontuzji. Zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie w Cincinnati w 2020 roku podczas gry w Cleveland Browns, a następnie doznał kontuzji lewego kolana w meczu z Bengals w Super Bowl w lutym 2022 roku, kiedy grał w Los Angeles Rams.

Ravens dysponują dużą głębią ataku skrzydłowego. Bez Beckhama rozgrywający Lamar Jackson nadal ma trzech skrzydłowych wybranych w pierwszej rundzie draftu: Zay Flowers, Rashod Pittman i Nelson Agholor.

READ  Colorado Avalanche wygrywa swój pierwszy Puchar Stanleya od 2001 roku po wygraniu meczu 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *