Ogłaszamy tytuł jedenastego sezonu „American Horror Story”, datę premiery i obsadę

Członkowie ”amerykański horrorMożesz wreszcie odetchnąć z ulgą, gdy w końcu ogłoszono szczegóły jedenastego sezonu serialu, w tym tytuł „American Horror Story: Nowy Jork”.

Po miesiącach spekulacji fanów na temat nadchodzącego sezonu, FX ogłosił w czwartek, że sezon będzie nosił nazwę „NYC” i będzie miał premierę 19 października.

Dwa odcinki zostaną wyemitowane w dniu premiery, a dwa odcinki będą emitowane w każdą środę przez następne cztery tygodnie. Odcinki będą dostępne do streamowania na Hulu dzień po emisji.

Do czasu rozpoczęcia sezonu 11 minie cały rok od zakończenia sezonu 10, a fani serialu z niecierpliwością czekali na wszelkie wieści o nowym sezonie.

Data premiery 11. sezonu „American Horror Story” FX została oficjalnie ogłoszona.
(Stała Daniela)

Historia „American Horror: The Culture Opening Credits” odkrywa portret Donalda Trumpa i Hillary Clinton

Ich cierpliwość kończy się do tego stopnia, że ​​właściciele różnych kont fanów w mediach społecznościowych zebrali się, aby wydać oświadczenie grożące strajkiem z powodu zatajania informacji przez sieć. Przed czwartkowym ogłoszeniem fani mieli tylko jedną informację, że 11. sezon miał zostać wyemitowany jesienią.

Chociaż niewiele wiadomo o nowym sezonie pod względem fabuły, obsada została wydana. Pokaż Weteranów Joe Mantello, Billy LordLeslie Grossman, Isaac Powell, Dennis O’Hare, Patti Lupone i Zachary Quinto mają powrócić wraz z kilkoma nowymi twarzami.

Nowi przybysze to Sandra Bernard i Charlie Carver i chociaż mogą być nowi w American Horror Story, nie są nowi w świecie Ryana Murphy’ego. Bernhard pracował z Murphym przy „Bose”, podczas gdy Carver pracował z nim przy „Ratched” i „The Boys in the Band”.

Murphy jest mózgiem operacji American Horror Story, ponieważ produkuje, pisze i reżyseruje serial. Najbardziej znany jest z tworzenia jednych z najpopularniejszych oper mydlanych we współczesnej historii, w tym „Pozowania”,wesołyoraz „American Horror Story” i „American Crime Story”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Wkraczając w jedenasty sezon, „American Horror Story” oficjalnie stał się najdłużej trwającym jednogodzinnym serialem w historii FX i zdobył wielu fanów. Jako seria antologii, każdy sezon śledzi nową obsadę postaci, które poruszają się we własnych światach.

Poprzednie sezony to „Murder House” (sezon 1), „Azyl” (sezon 2), „Coven” (sezon 3), „Freak Show” (sezon 4), „Hotel” (sezon 5), „Roanoke” (sezon ) 6) „Kult” (sezon 7), „Apokalipsa” (sezon 8), „1984” (sezon 9) i „Double Feature: Tides and Death Valley” (sezon 10).

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

"amerykański horror" Stań się bardzo popularny, Ryan Murphy odszedł, a Brad Falchuk stworzył spin-off programu o nazwie "Amerykańskie opowieści grozy."

„American Horror Story” stał się popularny, Ryan Murphy odszedł, a Brad Falchuk stworzył spin-off z serialu „American Horror Stories”.
(Frederick M. Brown/Getty Images)

Popyt na „American Horror Story” był tak duży, że Murphy i jego współproducent Brad Falchuk Stworzył spin-off o nazwie „American Horror Stories”. Chociaż oba są seriami antologicznymi, spin-off zawiera niezależne odcinki, podczas gdy oryginał zawiera jedną historię, która trwa przez cały sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *