Ojciec Travisa Kelce’a, Ed, zastanawia się, czy gwiazda NFL pojedzie do Australii, aby obejrzeć występ Taylor Swift

muzyka


Ojciec Travisa Kelseya wciąż nie wie, czy jego syn pojedzie do Sydney w Australii, aby dołączyć do Taylor Swift na jej koncercie Eras Tour.

Zapytany o nadchodzące plany podróży, Ed Kelsey powiedział Plac Herolda w Sydney Wtorek: „No cóż, rozmawialiśmy po Super Bowl i zapytałem go, czy pojedziesz do Sydney, i wydawał się zainteresowany.

„Powiedział, że naprawdę chciałby zobaczyć Sydney i Singapur, ale nie był pewien, ponieważ miał zobowiązania” – dodał.

Ed Kelsey powiedział, że jego syn Travis Kelsey „chętnie” odwiedzi Sydney w Australii.
Dziewczyna Travisa, Taylor Swift, ma wystąpić w najbliższy weekend w Sydney w Australii. Getty Images do zarządzania prawami TAS

Po zwycięstwie drużyny Kansas City Chiefs w Super Bowl 11 lutego Travis i jego koledzy z drużyny uczestniczyli w uroczystościach, wywiadach i występach. Prowadzi także cotygodniowy podcast „New Heights” ze swoim bratem Jasonem.

Ponadto wygląda na to, że ostry koniec sprawdza swoje szczęście w Hollywood, ponieważ niedawno wyprodukował film i pracuje nad scenariuszami do filmu.

Jeśli chodzi o Swift, po ogromnym zwycięstwie Chiefs nad San Francisco 49ers wyruszyła do Melbourne, aby kontynuować swoje tournée.

Podczas wywiadu Ed zauważył, że ze względu na napięte harmonogramy para będzie musiała ciężko pracować, aby stworzyć udany związek, mówiąc: „Muszą tylko znaleźć wspólną drogę”.

Taylor uczęszczał na wszystkie mecze Travisa w lidze NFL, mimo że był w trakcie światowej trasy koncertowej. Reutera

Matka Travisa, Donna Kelsey, zastanawiała się już wcześniej, czy jej najmłodszy syn pojedzie w trasę ze zdobywcą nagrody Grammy.

ona Powiedział ludziom 7 lutego: „Wielu z nas robi wiele różnych rzeczy… Mam przeczucie, że będą jakieś podróże, może jakieś podcasty lub cokolwiek innego, co masz w Filadelfii”.

Według doniesień za granicą dołączą do niego jego przyjaciel i kolega z drużyny Patrick Mahomes oraz jego żona Brittany Mahomes.

Travis był wcześniej obecny na koncercie Swifta w Argentynie. Getty Images do zarządzania prawami TAS
Para spotyka się od lata, a we wrześniu 2023 roku ogłosiła swój związek. AP

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy trzykrotny mistrz Super Bowl (34 lata) podróżuje po świecie, aby wspierać swoją dziewczynę, również 34-letnią.

READ  Film z trasy koncertowej Taylor Swift Eras wywołuje kontrowersje wokół śpiewu, tańca i telefonów – The Hollywood Reporter

W listopadzie, dwa miesiące po tym, jak ich związek wyszedł na jaw, Travis pojechał do Argentyny, gdzie zobaczył występ Taylora.

Jego obecność na występie piosenkarki skłoniła Swift do zmiany tekstu jej piosenki „Karma” z „Karma is the Guy on the Screen” na „Karma is the Guy on the Chiefs”.

Swift wystąpi w Sydney od 23 do 26 lutego, a następnie uda się do Singapuru.


złożone pod

Australia
,

Gwiazdorskie pary
,

Rodzice gwiazd
,

Randki z gwiazdami
,

Rodziny gwiazd
,

Koncerty
,

Oferuje
,

Taylora Swifta
,

Travisa Kelseya
,

Potrząsnąć
,
20.02.24https://pagesix.com/2024/02/20/entertainment/travis-kelces-dad-ed-teases-whether-nfl-star-will-travel-to-australia-to-see-taylor-swift-perform/ ?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *