Omid Scobie celuje w „zimną” Kate w pierwszej salwie nowej książki, która ukaże się w Australii: biograf twierdzi, że księżniczka „zignorowała wołanie Meghan o pomoc i „żartobliwie wzdrygnęła się” na wspomnienie imienia swojej szwagierki

Omid Scobie przypuścił oszałamiający i zjadliwy atak na Kate Middleton, nazywając ją „Katy Keene” i twierdząc, że zmarła królowa ją kochała, ponieważ „można ją było wytrenować” w przeciwieństwie do „silnej” księżnej Diany.

„Główna cheerleaderka” Harry’ego i Meghan w swojej nowej książce Endgame opublikowanej w Australii zaatakowała księżną Walii, twierdząc, że „drży”, gdy pojawia się imię Meghan, i nie rozmawiała z nią od 2019 roku.

W zjadliwym rozdziale poświęconym przyszłej królowej atakuje Kate za „działanie na rzecz zdrowia psychicznego”, ignorując wołanie Meghan o pomoc, nazywając ją „zimną” i twierdząc, że „nie jest zainteresowana przyjaźnią się z siostrą syna”. Prawo’.

Opisał także Kate jako „żonę królewską przypominającą Stepford” i „ostatnią błyszczącą osobę w rodzinie królewskiej na wiele lat” i twierdzi, że jej obciążenie pracą jest mniejsze niż w przypadku innych starszych członków firmy, co czyni ją „technicznie rzecz biorąc częścią -czas królewski”.

Scobie, znany ze swoich życzliwych relacji o Harrym i Meghan, dodał, że Kate nie jest znana z „przywództwa i towarzyskiego charakteru” Meghan, która przed ustąpieniem była „kolejną błyszczącą ozdobą w drzewie genealogicznym rodziny królewskiej”.

To, według wspomnień Scobiego, oznaczało, że relacje z zaręczyn Meghan podczas jej krótkiego pobytu na stanowisku członka rodziny królewskiej „w mniejszym stopniu dotyczyły jej wyborów modowych, a bardziej pracy i roli w firmie”.

Scobie twierdzi również, że Kate „nie planuje zwiększać obciążenia pracą przez 10–15 lat” lub do czasu, gdy jej dzieci osiągną dorosłość, i dodała, że ​​zyskała przydomek „Katy Keene”, ponieważ komunikat prasowy pałacu złagodził jej pracę, mówiąc: była „chętna do nauki”.

W pozornej krytyce Scobie napisał, że styl życia Kate był czymś, o czym większość rodziców mogła „tylko marzyć” i że doradcy pałacowi bali się namawiać ją do zrobienia czegokolwiek, co „sprawiałoby, że czuła się niekomfortowo” przed śmiercią królowej.

Dodaje, że przyszła królowa przez sześć lat współpracowała z pięcioma różnymi prywatnymi sekretarzami, ponieważ dla wszystkich ta rola była „mało inspirująca i przygnębiająca”.

Największy fan Harry’ego i Meghan, Omid Scobie, w swojej nowej książce Endgame, wydanej w Australii, wycelował w księżną Walię. Kate została sfotografowana podczas niedawnego wydarzenia

Scobie twierdzi, że źródła powiedziały mu, że Kate

Scobie twierdzi, że źródła powiedziały mu, że Kate była „zimna” i „nie była fanką” Meghan (para została sfotografowana na Wimbledonie w 2019 r.).

„Nieżyjąca już królowa również znajdowała czas w ciągu roku na naładowanie energii, ale wiadomo było też, że organizowała co najmniej trzysta spotkań rocznie.

„Kate pozostaje «bardzo skupiona» na swoich obowiązkach wobec rodziny, a potem na koronie” – podają źródła.

READ  „Equalizer 3” miał drugi co do wielkości debiut w Święto Pracy z kwotą 42 mln dolarów – Variety

Scobie dodała, że ​​Kate również „często potyka się o swoje słowa” podczas wystąpień publicznych i że „nie chce wykonywać” swojego powszechnie przyjętego występu Blue Peter z czerwca 2019 r.

Opisując to jako spojrzenie, w którym panuje „niski poziom stresu i stawka”, Scobie twierdzi, że Kate była „zdenerwowana” i „bardzo daleko poza swoją strefą komfortu” przed nagraniem, co zasugerował ówczesny sekretarz prasowy Christian Jones.

Źródło w Pałacu Kensington rzekomo powiedziało, że „nigdy nie została popchnięta” aż do tego momentu, ponieważ była „z natury nieśmiała”.

„Kilka razy w tygodniu starsi członkowie rodziny królewskiej spotykają się z ludźmi w całym kraju, więc Kate od dawna utrzymuje skromniejszy harmonogram pracy, który pomógł jej sprawdzić wymagane loże królewskie, a jednocześnie znalazła czas na pełnienie roli królowej”. „Matka i żona” – pisze.

Scobie dodaje, że Williamowi udało się ominąć zmniejszone obciążenie Kate pracą, pozwalając jej na wyprodukowanie spadkobiercy i części zamiennych jako pierwszej.

Dodaje, że pałacowi strażnicy są „czujni” w stosunku do Kate i nigdy nie naciskają na nią zbyt mocno, „ponieważ droga do Królestwa to maraton, a nie sprint”.

I Kate także, dodał Scobie

Scobie dodała, że ​​Kate również „często potyka się o swoje słowa”, gdy przemawia publicznie i że „nie chce wykonywać” swojego powszechnie przyjętego występu Blue Peter w czerwcu 2019 r. (na zdjęciu).

Kate i Meghan – powiedział Scobie

Scobie powiedział, że Kate i Meghan „mogłyby pomóc walczącym braciom Windsor”, gdyby byli przyjaciółmi

Pomimo pośrednich ataków na Kate Scobie powiedział, że Meghan po ślubie z księciem Harrym stała się „gwiazdą serialu” i „nową Dianą”.

Uważa, że ​​Harry i Meghan sprawili, że „Cambridge wyglądało trochę nudno”, pokazując światu, „jak być nowoczesnymi członkami rodziny królewskiej”.

Ponieważ Meghan „robiła wszystko szybko”, William i Kate robili notatki i zmieniali kurs, co oznaczało, że Kate uczyła się coraz mniej „robienia”.

Dodał, że chociaż Meghan i Kate nie miały ze sobą nic wspólnego, na początku mogłyby wszystko się ułożyć, gdyby między walczącym rodzeństwem Windsorów panował pokój.

Scobie dodaje, że Meghan uważała czas spędzony w firmie za „samotną i izolującą się” i ma nadzieję, że Kate jest „kogoś, do kogo może się zwrócić po zachęcające słowo, w tym o trudnościach emocjonalnych, z którymi borykała się w czasie ciąży, ponieważ wcześniej należała do klasy średniej .” Kobiety zostały sprowadzone do dynastii Windsorów, aby prowadzić niewyobrażalnie inne życie.

Scobie twierdzi, że Kate „nie była zainteresowana tworzeniem tego rodzaju więzi”, ponieważ „mogła być zimna, jeśli kogoś nie lubiła” i „nie była fanką Meghan”.

READ  Aktorka Anne Heck ranna w ognistym wypadku samochodowym w Mar Vista – NBC Los Angeles

„Spędzała więcej czasu na mówieniu o Meghan niż o niej” – powiedziało Scooby Kate inne źródło.

„To cecha Kate, o której rzadko się pisze” – napisała Scobie. „Wspieranie kwestii związanych ze zdrowiem psychicznym – jeśli już o tym mowa, zdrowiem psychicznym matki – ale ignorowanie wołania szwagierki o pomoc wydawało się niezwykłe jak na kogoś, kogo znała opinia publiczna tak łatwo. Życie z nim.

Dodał, że Kate „w dalszym ciągu w milczeniu” publikowała historie o Meghan, płacząc, a teraz „drży”, gdy wspomina się jej imię.

Scobie dodaje, że „poza kilkoma uprzejmościami” para nie rozmawiała ze sobą od 2019 roku i że „z zainteresowaniem spogląda wstecz” na związek, jaki łączyła ją kiedyś z księciem Harrym.

Scobie stwierdził dziś, że listy pomiędzy królem Karolem III a Meghan Markle ujawniają nazwiska dwóch osób, które rzekomo komentowały kolor skóry Archiego.

Królewski autor, którego nowa książka „Endgame” ukaże się dziś wieczorem o północy, powiedział, że nie może ujawnić tożsamości obu osób w obawie przed odwetem prawnym w Wielkiej Brytanii.

Powiedział jednak, że między Charlesem i Meghan doszło do wymiany wiadomości w następstwie zarzutów postawionych w szokującym wywiadzie Sussexów z Oprah Winfrey w marcu 2021 r.

W dzisiejszym wywiadzie dla „Good Morning America” stacji ABC zapytano Scobiego, czy wie, kto wypowiadał się na temat koloru skóry Archiego.

Królewski pisarz Omid Scobie udzielił dziś wywiadu wyemitowanego w programie „Good Morning America” stacji ABC

Królewski pisarz Omid Scobie udzielił dziś wywiadu wyemitowanego w programie „Good Morning America” stacji ABC

„Wiem, kto komentował kolor skóry Archiego” – powiedział. Nazwiska zostały wspomniane w listach Meghan i Charlesa, które wymieniono jakiś czas po wywiadzie z Oprah.

Nowa książka Omida Scobiego

Jutro ukaże się nowa książka Omida Scobiego Endgame o rodzinie królewskiej

„Wiemy ze źródeł, że Charles był przerażony tym, co czuła Meghan. To były rozmowy i chciał, żeby jako przedstawiciel rodziny odbył z nią taką rozmowę.

„I dlatego osobiście uważam, że po tym udało im się posunąć do przodu jakąś linię komunikacji”. Nawet jeśli się z tym nie zgadzają.”

Twierdzenia Scobiego grożą ponownym wznieceniem sporu o „królewski rasizm”, który wybuchł po wywiadzie Harry’ego i Meghan.

Meghan stwierdziła w specjalnym programie telewizyjnym, że anonimowy członek rodziny królewskiej mówił o tym, „jak ciemna będzie jego skóra (Archiego) po urodzeniu”.

Jednak obecnie twierdzi się, że drugi członek dalszej rodziny królewskiej – który może nie być członkiem samej rodziny królewskiej – również poczynił podobne uwagi.

Obaj nie są wymienieni w Endgame, zatytułowanym „Wewnątrz rodziny królewskiej i walka monarchii o przetrwanie”.

Książka zawiera szereg twierdzeń na temat rodziny królewskiej i patrzy na jej przyszłość po śmierci królowej Elżbiety II we wrześniu ubiegłego roku.

Scobie dodał dla ABC: „Myślę, że zanim ludzie założą, że nazywam to końcem rodziny królewskiej, po prostu oświadczam, że osiągnęliśmy swego rodzaju kulminacyjny moment, w którym rodzina królewska, jaką znamy, na linii.’

Twierdzi także, że książę William ujawnia historie o Harrym.

„Udostępnił prywatne informacje o swoim bracie, które wkrótce potem trafiły na pierwszą stronę gazety” – powiedział Scobie. Są to rzeczy, które spowodowały nieodwracalne szkody w wzajemnych relacjach.

Opisał Williama jako „człowieka do towarzystwa” i powiedział: „Byliśmy świadkami pojawienia się znacznie twardszego człowieka, który najwyraźniej przyjął i ucieleśniał instytucję królewską”.

W raporcie ABC wskazano również, że Harry chce zakończyć rozłam między Williamem, próbował skontaktować się ze swoim bratem i że stosunki z ojcem Charlesem „mogą się poprawić”.

Scobie powiedział: „Pomiędzy tą dwójką istnieje stała i otwarta linia komunikacji, podczas której mogą ze sobą rozmawiać. Powiedziałbym, że Harry wyraźnie rozumie, że jego ojciec prawdopodobnie nie jest osobą najbardziej emocjonalną i towarzyską.

Z raportu ABC wynika, że ​​w wywiadzie ze Scobiem także twierdził, że czuje się uwikłany w rodzinny dramat i że Meghan dzwoniła do niego, żeby upewnić się, że wszystko u niego w porządku.

ABC twierdzi, że Scobie twierdzi również, że nie jest zbyt blisko Harry’ego i Meghan i że „nigdy nie wybrał rodziny Sussex”.

William, Harry, Meghan i Charles rozmawiają razem w Opactwie Westminsterskim w marcu 2019 r

William, Harry, Meghan i Charles rozmawiają razem w Opactwie Westminsterskim w marcu 2019 r

Meghan, Harry, William i Kate na balkonie Pałacu Buckingham w lipcu 2018 r

Meghan, Harry, William i Kate na balkonie Pałacu Buckingham w lipcu 2018 r

Wywiad zostanie wyemitowany jutro wieczorem w Nightline.

Scobie zamieścił na Twitterze link do wywiadu na temat:

Mówi się, że książka Scobiego zawiera szereg zarzutów pod adresem księcia i księżnej Sussex – w tym, że William był zamieszany w „sprawy, które wydostały się na zewnątrz jego brata” oraz że starszy brat ignorował SMS-y od Harry’ego, gdy rodzina była w pracy. w drodze do Balmoral. Przed śmiercią zmarłej królowej w zeszłym roku.

Wśród twierdzeń zawartych w książce jest to, że między królem a Wilhelmem doszło do rozłamu, że królowa Camilla „po cichu podziękowała” Piersowi Morganowi za „obronę firmy” oraz że należy zachęcać nieśmiałą księżną Walii do występów na zaręczynach. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *