Opublikowano harmonogram NFL na rok 2024: aktualizacje na żywo przed pełnym ogłoszeniem w środę

Tydzień 1: Green Bay Packers kontra Philadelphia Eagles, 6 września, w Sao Paulo w Brazylii, Peacock

W pierwszym meczu ligowym w Brazylii biorą udział dwie drużyny play-offowe. Będzie to także pierwszy piątkowy mecz otwierający dla drużyn w NFL od 1970 roku.

„Nie możemy się doczekać bycia częścią tego historycznego meczu przeciwko Eagles w Sao Paulo” – powiedział prezes i dyrektor generalny Packers Mark Murphy. Za pośrednictwem strony internetowej zespołu. „Jesteśmy podekscytowani możliwością gry przed naszymi wiernymi fanami w Brazylii i pomaganiem w budowaniu międzynarodowej popularności NFL i Packers. Mieliśmy wspaniałe doświadczenie, grając po raz pierwszy za granicą dwa lata temu, a teraz jesteśmy dumni, że możemy część ciągłego globalnego rozwoju ligi.”

Packers grali kilka razy poza Stanami Zjednoczonymi, chociaż większość z nich to mecze przedsezonowe. Rozegrali dwa mecze przedsezonowe w Kanadzie (1997 w Toronto, 2019 w Winnipeg) i jeden w Tokio w 1998. Rozegrali tylko jeden mecz w sezonie zasadniczym na zagranicznej ziemi: zawody w 2022 roku przeciwko New York Giants w Londynie. Które przegrali 27-22.

W sezonie NFL 2024 odbędą się jeszcze cztery mecze międzynarodowe, choć znamy tylko gospodarze tych rozgrywek. Gospodarzem meczu w Monachium będzie Carolina Panthers. Gospodarzami meczów w Londynie będą Minnesota Vikings i Chicago Bears, podobnie jak Jacksonville Jaguars, którzy rozegrają w Londynie swój 12. mecz od 2013 roku.

READ  Power Ratings Tydzień 19: Streaking Bucks awansuje na 1. miejsce po pokonaniu wszystkich gwiazd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *