Orły vs. Giants, jak oglądać: czas, kanał telewizyjny, strumień, kluczowe pojedynki, wybór play-offów NFL 2023

the Orły z Filadelfii I Giganci z Nowego Jorku są ustawione na Odnowienie historycznej rywalizacji między nimi W sobotę na Lincoln Financial Field obie drużyny spotkały się w fazie play-off po raz pierwszy od sezonu 2000, kiedy to Giants pokonali Eagles w rundzie dywizji NFC. Filadelfia i Nowy Jork spotkały się w postseason cztery razy, przy czym Giants wygrali pierwsze dwa (1981, 2000), a Eagles dwa ostatnie (2006, 2008).

Filadelfia zajęła pierwsze miejsce – i przewagę własnego parkietu przez całe play-offy – kończąc z najlepszym wynikiem w konferencji (14-3), podczas gdy Nowy Jork był rozstawiony na 6. miejscu w play-offach (9-7). -1) i awansował do dywizji po raz pierwszy od zwycięstwa w Super Bowl XLVI w sezonie 2011 (dzięki zwycięstwu 31-24 nad Wikingowie z Minnesoty).

Eagles wygrali oba mecze, 48-22 w 14. tygodniu i 22-16 w 18. tygodniu, chociaż Nowy Jork miał przerwę w starcie w 18. tygodniu, ponieważ był już zablokowany w rozstawieniu nr 6 w NFC. W zwycięstwie 48-22 Orły rzuciły się na 253 jardy i zdobyły najwięcej punktów w historii przeciwko Giants na wyjeździe.

Philadelphia prowadzi w serii cały czas, 92-88-2, w tym 33-13 w ostatnich 46 spotkaniach z Nowym Jorkiem (odkąd Giants pokonali Eagles w NFC Divisional Playoffs w 2000 roku). Czy w sobotę Giants zdołają odwrócić losy rywalizacji? Czy Filadelfia nadal będzie dominować w Nowym Jorku?

Jak oglądasz

Data: sobota 21 stycznia | czas: 20:15 czasu wschodniego
Lokalizacja: Lincoln Financial Field (Filadelfia)
telewizja: Lis | Strumień: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Nieprzerwany: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Orły -7,5, O/U 48

Polecana gra | Philadelphia Eagles kontra New York Giants

Linia ofensywna Gigantów przeciwko Orłom przechodzi pośpiech

Linia ofensywna Gigantów została ulepszona w 2022 roku, ale czeka ją poważny test przeciwko pośpiechu podań Orłów. Średnia prasowa Eagles wyniosła w tym sezonie 38%, co jest drugim najlepszym wynikiem w NFL. Filadelfia zakończyła sezon z 70 workami, zajmując trzecie miejsce przez drużynę w jednym sezonie w historii NFL. The Eagles mieli czterech graczy, którzy zakończyli sezon z ponad 10 workami, Hasson Reddick prowadził zespół z 16, a Brandon Graham, Josh Sweet i Javon Hargrave mieli po 11.

READ  Ohio State Buckeyes podpisuje jednodniowe aktualizacje na żywo

Nowy Jork pozwolił na wskaźnik ciśnienia na poziomie 43%, najwyższy w lidze. Filadelfia miała siedem worków i 23 presje w wygranym w 14. tygodniu meczu z Nowym Jorkiem (kiedy obie drużyny grały jako startery), co wyrównało rekord sezonu dla Eagles pod względem presji. Dozwolona ocena ciśnienia 53,5% była drugą najwyższą dopuszczalną w Nowym Jorku przez cały sezon.

Orły będą miały pełny zestaw atakujących podających na sobotni mecz, podczas gdy Giants będą mieli również swoją początkową linię ofensywną. Linia ofensywna Nowego Jorku nie mogła być bardziej nieskuteczna niż w 14. tygodniu.

Eagles Run Gra kontra Giants Run Defense

Eagles i Giants mają po dwa najlepsze ataki w pośpiechu w piłce nożnej, a Filadelfia zajmuje piąte miejsce pod względem maksymalnej liczby jardów na mecz (147,6) i pierwsze pod względem przyłożeń w pośpiechu (32). Giganci zajmują czwarte miejsce pod względem liczby przebiegów w biegu na mecz (147,8) i czwartego pod względem liczby przyłożeń w biegu (21), ale gra na korzyść Orłów ma ogromną przewagę.

Nowy Jork zajmuje 31. miejsce pod względem dozwolonych jardów na próbę (5,2) i 27. pod względem dozwolonych jardów na mecz (144,2). Giants pozwolili Orłom na 253 jardy w meczu 14. tygodnia, podczas gdy Filadelfia miała średnio 8,2 jarda na prowadzenie. Miles Sanders miał 144 jardy i średnio 8,5 jarda na prowadzenie, podczas gdy Jalen Hurts zakończył z 77 jardami i 11,0 jardami na prowadzenie. Ta dwójka dała łącznie trzy przyłożenia.

Giganci pozwolili tylko 113,2 jardów w biegu na mecz od tego ataku Eagles, chociaż Filadelfia zyskała 135 jardów od Nowego Jorku w pojedynku w 18. tygodniu.

przepowiednia

Czy ból ramienia jest wystarczająco dobry, aby ofensywa Orłów naciskała na wszystkie cylindry? Ta odpowiedź nie będzie jasna aż do sobotniego wieczoru, ale to boli, że nie ma mnie w raporcie o kontuzji, a dodatkowy tydzień odpoczynku to doskonałe oceny. Orły mają również gotową grupę starterów na ten mecz, z Avonte Maddox jako jedynym (palcem) starterem.

READ  Jordan Mailata ma ślepą stronę dla Galena Hurtsa: Micah Parsons musi martwić się o swoją grę w tym tygodniu

Filadelfia jest bardziej utalentowana niż Nowy Jork, ale Giants są dobrze szkoleni, a Daniel Jones rozgrywa swój najlepszy mecz w roku. Obrona Orłów jest bardziej agresywna niż Wikingów i powinna wykorzystać wrażliwą linię ofensywną Gigantów.

Orły będą musiały szybko i często zdobywać punkty, aby wyciągnąć z tego Gigantów i ponieść ze sobą impet kibiców gospodarzy.

Polecana gra | Philadelphia Eagles kontra New York Giants

Orły 34, Giganci 21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.