Ostatnia 10-letnia misja Destiny 2 jest już dostępna i stanowi idealne zakończenie

Najazd Final Shape w Desitny 2 został pokonany, a Bungie natychmiast rozpoczyna ostateczną bitwę ze Świadkiem, w której mogą wziąć udział wszyscy gracze. Rezultatem jest finał tak epicki, jak to tylko możliwe, moment końcowy gry Helm’s Deep/Avengers. Wydawało się prawie niemożliwe, aby odnieść sukces na polu gier wideo, a jednak udało się. Naprawdę to zrobili.

Przejdź teraz do rozgrywki dla 12 graczy. Przy tak dużym wsparciu nie musisz być na maksymalnym poziomie ani na limicie. To chaos, nie do uwierzenia. Teraz opowiem trochę o tym, a potem o zakończeniu. Pojawiają się spoilery.

Ostatnia misja to szturm dla 12 graczy (oczywiście możesz przystąpić do niej z drużyną ogniową) i obejmuje początkową sekcję zajęcia terytorium wypełnioną pełnym zestawem sił Świadków i, jak sądzę, pięciu różnych ras wrogów na raz. Ale nie masz tylko 11 przyjaciół, masz u swojego boku NPC-ów takich jak Zavala, Ikora, Saint, Mithrax, Caiatl, a nawet Savathun, których przedstawia się w absolutnie epickim przerywniku filmowym, który kończy się ujawnieniem, że Zavala opanował Stasis po jego duch umarł.

Ostateczna bitwa z samym Świadkiem to gorący bałagan. Zabijasz wrogów, w tym świetnych mini-bossów, których możesz bardzo szybko spalić wraz ze swoją dużą drużyną. Możesz zbierać Szczeliny Światła podczas budowania DPS, wśród NPC, którzy upuszczają ci wszelkiego rodzaju broń, od Armat Scorch po Miecze Roju. Następnie stań na środkowej platformie i załaduj słaby punkt Świadka po zniszczeniu kolejnych posągów w Planie Ciemności. Nasza grupa zajęła około trzech etapów, ale jestem pewien, że mogłoby to pójść szybciej.

Ostatnim etapem jest wystrzelenie świadka energią dla naszego ducha, choć jak dowiadujemy się z późniejszej przerywnika filmowego, zabija to naszego ducha, pozbawiając go ostatniego światła. Ale Kaede jest tam, aby go uratować, oddając swoje przywrócone światłem ciało, aby przywrócić naszego ducha do życia. Podczas tej misji zakrztusiłem się wiele razy, ale w tym momencie? niesamowity.

Efektem końcowym jest uroczystość w mieście, której najważniejszym wydarzeniem jest to, że Qrow nie tylko zostaje nowym Strażnikiem Łowcy, ale także zostaje ostrzyżony. Naprawdę najlepsze rozwinięcie całego zagadnienia.

Kończymy niepewnością dotyczącą tego, co ma nadejść, „próżnią mocy” we wszechświecie po śmierci Świadka i przygotowaniami do przyszłorocznych odcinków. Wciąż zastanawiam się, co dokładnie dzieje się w grze po tej misji i co się zmieniło, i wkrótce zdam raport. Na razie idź rozegrać tę misję, którą uważam za idealne zakończenie ostatnich dziesięciu lat, nawet jeśli będzie ona kontynuowana stąd.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.

READ  W Helldivers 2 po cichu dodano latające owady, a dyrektor generalny twierdzi, że „robaki nie potrafią latać”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *