Ostrzeżenie przed burzą zimową zostało wydane dla części północnego Teksasu, w tym Dallas, do środy

National Weather Service wydało ostrzeżenie przed burzą zimową dla hrabstwa Dallas i reszty północnego Teksasu, które rozpocznie się w poniedziałek po południu i zakończy w środę rano.

Według serwisu pogodowego ostrzeżenie jest wydawane, gdy spodziewane są znaczące warunki pogodowe, takie jak śnieg, lód, deszcz ze śniegiem lub ich kombinacja. Według serwisu pogodowego podróżowanie jest zawsze utrudnione podczas ostrzeżeń.

Największego wpływu można spodziewać się we wtorek.

Jaka jest różnica między poradą dotyczącą pogody zimowej, obserwacją i ostrzeżeniem?

Pokazuje prognoza na ten tydzień Wkrótce możliwe opady marznącego deszczu.

A Niedziela była chłodna w całym regionie Przynosząc trochę wiatru i spadające temperatury, torując drogę do jeszcze chłodniejszego tygodnia. Według prognozy National Weather Service na niedzielę, w poniedziałek i wtorek możliwy jest marznący deszcz, a następnie deszcz codziennie do czwartku.

Prognoza nie przewiduje śniegu, ale oczekuje się, że na początku tygodnia temperatura wyniesie 30 stopni, przed ociepleniem do 40 stopni w środę i ostatecznie do 50 stopni w weekend.

Według serwisu pogodowego oczekuje się, że większość skutków zimnej pogody i marznącego deszczu dotknie obszary na północny zachód od metropolii.

Oto prognoza pogody dla Dallas na ten tydzień, według National Weather Service:

Poniedziałek

Niewielkie prawdopodobieństwo marznącego deszczu dziś rano, potem marznącego deszczu ze śniegiem i deszczu po południu. Możliwe są bardzo słabe przelotne opady śniegu. Akumulacja śniegu w kilku setnych cala. Chłodniej w niskich latach 30-tych. Wiatr północny od 10 do 15 mil na godzinę. 40% szans na deszcz. Wartość odczuwalnego wiatru wynosi zaledwie 17.

Poniedziałkowa noc

Pochmurno z 50% szansą na marznący deszcz i mżawkę. Śniegu nie należy się spodziewać. Akumulacja śniegu do jednej dziesiątej cala. Upadki w górnych latach 20. Północny wiatr z prędkością 10 mil na godzinę.

READ  Pożądani Doyens dla Liverpoolu, Realu Madryt i nowoczesnej gry | Piłka nożna

wtorek

Marznący deszcz i mżawka. Pył akumulacyjny ze śniegiem lub bardzo lekki. Nagromadzenie śniegu poniżej dwóch dziesiątych cala. Wysokie w niskich 30s. Wiatr północny od 10 do 15 mil na godzinę. Prawie 100% szans na przelotne opady. Wartość odczuwalna wiatru wynosi zaledwie 18.

Wtorkowa noc

Marznący deszcz. Możliwe przelotne opady wieczorem, później przelotne opady po północy. Niewielka lub żadna akumulacja śniegu. Niska około 30. Północny wiatr od 5 do 10 mil na godzinę. 90% szans na deszcz.

Środa

Rano marznący deszcz z mżawką i deszcz po południu. Niewielka lub żadna akumulacja śniegu. Maksymalnie powyżej 30 lat. Wiatr północny od 5 do 10 mil na godzinę. 90% szans na deszcz. Upadki w połowie lat 30-tych z nocnymi przelotnymi opadami. 100% szans na deszcz.

Czwartek

Pochmurno z 50% szansą na deszcz. Najwyższy u osób powyżej 40 roku życia i najniższy u osób poniżej 30 roku życia.

Piątek

Oczekuje się, że słońce przebije się przez chmury i podniesie temperaturę z powrotem do blisko 52. W nocy z piątku na sobotę spadnie poniżej zera.

Sobota

Słońce powinno być blisko 55 przez cały dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *