Oto ktoś, kto ukończy Elden Ring w mniej niż 13 minut

Ktoś ukończył Elden Ring w mniej niż 13 minut – po drodze wyeliminował nawet swojego szefa.

W „The World’s First”, który zajmuje mniej niż 13 minut, YouTuber Mitchriz używa „zipów”, które są dziwnymi technikami, które pozwalają skakać po ziemiach pomiędzy nimi, zasadniczo pomijając całe regiony.

Tutaj możesz zapoznać się z pełnym podsumowaniem poniżej:


„[It was an] „Absolutnie szalony”, powiedział sprinter. Zamki były czyste od początku do końca, nawet jeśli trzeba było kilku prób, aby zapiąć zamek na końcu. Jestem naprawdę zadowolony z tego przejazdu, ogromna poprawa w stosunku do poprzednich przejazdów.”

podsumowując gry komputeroweOznacza to, że Elden Ring można ukończyć szybciej niż większość innych gier FromSoftware; Rekordy świata dla Dark Souls, Dark Souls 2 i Dark Souls 3 to odpowiednio 21, 14 i 31 minut. Biorąc pod uwagę ostatni zamek błyskawiczny, który wymagał kilku prób, wydaje się, że czas można jeszcze poprawić… choć nie przeze mnie.

ICYMI, Radan, głowa Pierścienia Eldenów, został przypadkowo uszkodzony, ale teraz wrócił do pełni sił.

Jak wspomniał wtedy Ed, FromSoftware poprzednia korekta Do gry dodano nowe funkcje, takie jak tokeny NPC i zadania, a także zmiany balansu, a wszystko to przypadkowo imitując Starscourge Radahn.

Dostępna jest nowa łatka, która naprawia „błąd w dostosowaniu balansu Bossów Starscourge Radahn w aktualizacji 1.03, w którym siła niektórych ataków została przypadkowo zmniejszona”.

Masz problemy z niektórymi trudniejszymi bitwami w Elden Ring? Zweryfikować Przewodnik trenera Elden Ring.

READ  Samsung S22 Ultra: porady i wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.