Otwarta tabela liderów w 2022 r. 3M: Aktualizacje na żywo, pełne relacje i wyniki golfa w sobotniej trzeciej rundzie

Scott Percy prowadzi po pierwszych dwóch rundach 3M Open, ale w TPC Twin Cities zaczynają się pojawiać ciekawe historie, gdy czeka nas weekend. Percy skorzystał z grzałki na Zielonych w tym tygodniu, co prawdopodobnie nie potrwa do końca mistrzostw. Jeśli tak, będzie to jeden z najlepszych pokazów rzucania w tym roku.

Jeśli nie, jest garstka napastników gotowych rzucić się na Percy’ego, tracąc przewagę sześcioma uderzeniami na boisku poza jego imiennikiem Emiliano Grillo (trzy defensywy) i Callum Tarin (pięć defensywnych). Tony Finau jest jednym z sześciu słabszych i jest kandydatem do awansu na najbardziej utalentowanego golfistę na boisku i jednego z najlepszych napastników piłki w weekendowej tabeli liderów.

TPC Twin Cities przez kilka pierwszych dni grało przyzwoicie i wydawało się nieco mocniejsze niż zwykle, co w połączeniu z odrobiną wiatru było wyzwaniem dla wielu graczy (piątkowy krój się skończył). Miejmy nadzieję, że to się utrzyma, ponieważ w sobotę liderzy uderzają głową o prawo do ścigania się do mety w niedzielę w pierwszym trzytygodniowym przedłużonym wyścigu do eliminacji do Pucharu FedEx w PGA Tour.

Trzymaj to zamknięte, ponieważ CBS Sports będzie śledzić to wszystko dzięki aktualizacjom na żywo i analizom przez całą trzecią rundę 3M Open. Wydarzenia z trzeciej rundy możecie oglądać na żywo CBSsports.com i Aplikacja CBS Sports Począwszy od godziny 12:00 czasu wschodniego w sobotę, a transmisja zostanie przeniesiona na transmisje CBS od 15 do 18 czasu wschodniego.

READ  Chelsea 2-2 Wolverhampton, Premier League: reakcje po meczu, oceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.