Paradoks Jamesa Hardena: Zanikanie przegranej Sixers to eksplozja, która błyska obie strony genialnego łuku kariery

To było klasyczne James Harden W obu przypadkach paradoks ma tendencję do wyłaniania się sam z siebie. Jako historycznie świetny gracz i osiągający wyniki wykraczające poza indywidualne trofea, jako niepokojący gracz w historycznej skali.

w Filadelfia 76ers dekadencja pod ręką Sieci Brooklyńskie W tym 129-100 porażka W czwartek wieczorem Harden rzucił iskierki po obu stronach trajektorii swojej błyskotliwej kariery, a wszystkie szanse – zbyt dobre lub zbyt rozczarowujące – muszą jeszcze zostać spełnione.

Znasz historię z przeszłości: handel, który wysłał Hardena do Filadelfii z powodu niezadowolonej gwiazdy Ben SimmonsPlus Seth CarreyA Andre Drummond i Project Picks, które wywołały już zaciekłą rywalizację na Konferencji Wschodniej.

Chociaż Simmons nie grał jeszcze w tym sezonie, pomimo wymuszonego handlu, jego przybycie na swoje stare stadiony w streetwearowym stroju nadało ton reflektorom NBA, które znakomicie przykuły się do wyczerpujących uczuć, wspólnych gwiazd, byłych przyjaciół, którzy stali się rywalami i wszelkiego rodzaju mydła Inne – Dramat ociekający dowolnymi rozgrywkami obejmuje teraz te dwie drużyny.

Ceny biletów były drogie. Arena zatrzęsła się. Oglądaj całą ligę. Decydująca atmosfera podsyciła mecz, który miał wszelkie oznaki bardzo dużego i bardzo ważnego rozdania.

Wprowadź Hardena i obie strony jego mylącej monety.

Na początku, zaledwie pięć minut po meczu, Harden trafił za trzy punkty, dzięki czemu został najlepszym strzelcem wszech czasów. Trey był numerem 2561 w jego karierze, Pchnij go przed Reggie Miller Po raz trzeci w historii NBA.

To był jeden sztylet w karierze zrobionej z nich, który przyniósł Hardenowi najlepszego gracza, kilka tytułów punktowanych i wagę gwiazdy, której potrzebna byłaby, jeśli, jak Beard, planuje się rzucać jego wagą w kółko, aby ich zmusić. zespół do zespołu.

Jest niezwykłym talentem ofensywnym.

Dlatego jego tendencja czasami – jak tej nocy – do przekształcania wielkich momentów i wielkich gier w morderstwo, triumfujące niedopowiedzenie i przeciwieństwo swojego najlepszego ja również sprawia, że ​​jest historycznie rozczarowujący, przynajmniej na razie.

READ  Bill Belichick zawodzi przy czwartej próbie: Jeśli kopniemy, zapytasz, dlaczego tego nie zrobiliśmy

Ponieważ w środku tej czwartkowej nocy Harden złożył jajko. ogromny. Jego wynik box-score plus-min-30 nie mówi wszystkiego: 11 punktów w rzutach karnych 3 z 17 i box-score plus-min-30 wydają się wystarczająco złe.

Głębsza prawda jest taka, że ​​Harden był gorszy we wczesnych fazach gry, kiedy jego zwykła okropność pomogła sieciom prowadzić 40-23 w pierwszej kwarcie. Mecz zakończył się wcześnie, wraz z pewnością siebie i ostentacją Hardena. To była walka woli między dwiema dumnymi drużynami, a Harden zniknął przed wejściem do swojej trzeciej klasy.

Utwardzanie jest świetne. Mówi o tym jego zapis. Harden jest również bardzo dużym znakiem zapytania na post-sezon — lub, mniej optymistycznie, czekającą miną.

Weź udział w grze 7 finałów Konferencji Zachodniej w 2018 r., kiedy to było Rakiety Houston, a następnie prowadzony przez Hardena, zamienił prowadzenie serii 3-2 w paskudną porażkę. W siódmym meczu Harden, który grał 12 z 29 i 2 z 13 z trzech, grał z taką paniką i strachem, że rozprzestrzenił defetyzm w tej drużynie tak, jak zwykle.

Tej nocy, „prowadzony” przez Hardena, Houston w pewnym momencie stracił 27 kolejnych trzech punktów. dwadzieścia siedem. Houston wrócił do domu i wojownicy Poszedłem na adres.

Zwolennicy Solidarności będą protestować: Kapelusznik! To zbyt dobre – wręcz niesamowite – jak na tę ironię.

Zatwardziali sceptycy powiedzą: Spójrz! Zrobił to ponownie przeciwko siatce, w tym stylu wygasania, gdy chwile stają się duże.

Obie opinie są prawdziwe, podobnie jak obaj Hardinowie byli obecni w czwartek wieczorem przeciwko Brooklynowi. Historycznie wspaniały gracz i człowiek, bardzo wspaniałej osoby, jest szalenie zdolny do rozpadu i zabrania ze sobą swojej drużyny.

W tym wszystkim jest więcej kontekstu i niuansów niż tylko jedna gra. Faktem jest, że od przybycia Hardena, Sixers wygrali pięć razy z rzędu przed meczem Nets. Faktem jest, że Brooklyn grał w czwartek w dławiącej obronie, ciężko było naśladować to wystarczająco często, by powiedzieć, że to niewiele więcej niż emocjonalnie naładowana aberracja. Bardzo ważnym faktem jest to, że Sixers nadal mają dobrą pozycję w zatłoczonej tabeli Konferencji Wschodniej, podczas gdy Networks pozostają w tym niebezpiecznym miejscu gry karcianej.

READ  Raiders 2023 Phantom Project 3.0: Kto powinien być celem po dwóch powtórkach?

Faktem jest, że był to tylko jeden mecz.

Ale Harden – wielki człowiek, który ustanowił rekordy, człowiek z czwartkowej nocy, który po prostu nie mógł poradzić sobie z tą naładowaną atmosferą – w nadchodzących miesiącach i latach zmierzy się z wyjątkową rzeczywistością, która połączy te dwie części w jedną.

Albo wygrywa mistrzostwa, aby w naprawdę ważny sposób zwiększyć swoją wielkość, albo jest facetem, który ustanawia rekordy i olśniewa statystykami – a wszystko to, jednocześnie zawodząc w tym, co naprawdę należy zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *