Paul Rudd obsadził swoją rolę w trzecim sezonie „Tylko morderstwa w budynku”

Paul Road Dołącz do grupy roboczejTylko morderstwa w budynku. „

dziurawy podkreślił, że różnorodny Zagra w trzecim sezonie serialu po zagraniu gwiazdy Broadwayu Bena Glenroya w finale drugiego sezonu I Know Who Did It. Nie ogłoszono jeszcze, czy Rudd pojawi się w regularnej, cyklicznej lub gościnnej serii.

„Paul Rudd, po pomyślnym wejściu w świat naszego programu pod koniec drugiego sezonu jako Ben Glenroy, jest kimś, o kim wyraźnie chcemy dowiedzieć się więcej i zobaczyć w nadchodzącym trzecim sezonie — ponieważ jest oczywistym źródłem wielu pytań w przyszłości i jak zawsze w naszym programie, jest wiele zwrotów akcji. Nadchodzi! „Jon Hoffman, współtwórca serialu, powiedział w oświadczeniu do różnorodny.

Tylko Murders in the Building podąża za Charlesem (Steve Martin), Oliverem (Martin Short) i Mabel (Selena Gomez), trzema nietypowymi przyjaciółmi, którzy mieszkają w tym samym budynku w Nowym Jorku i łączą miłość do prawdziwej zbrodni, gdy znajdują się wśród zagadkę morderstwa z prawdziwego życia i rozpocznij transmisję z własnym dźwiękiem. W drugim sezonie ścigają się, aby odkryć zabójcę przewodniczącego Arconii, Bunny’ego Folgera (Jayne Houdyshell). Pojawiają się jednak trzy (niefortunne) komplikacje – ci trzej są publicznie zaangażowani w morderstwo królika, są teraz przedmiotem konkurencyjnego podcastu i muszą poradzić sobie z grupą sąsiadów z Nowego Jorku, którzy uważają, że popełnili morderstwo. Sezon 3 był zielony w lipcu.

Martin współtworzył serial z Hoffmanem. Producentami wykonawczymi są Martin, Hoffman, Short i Gomez oraz Dan Fogelman, Jess Rosenthal i Jimmy Babbitt.

Nowa rola Rudda w „Tylko morderstwa w budynku” ponownie łączy się z Seleną Gomez, która razem wystąpiła w filmie Netflix z 2016 roku „Podstawy opieki”. Wśród jego wybitnych prac są filmy „Clueless”, „Wet Hot American Summer”, „The 40-Year-Old Virgin” i „Ant-Man” Marvela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.