Penn State vs. Iowa Wrestling: aktualizacje na żywo i wyniki

125 funtów: nr 7 Drake Ayala kontra nr 2 Brayden Davis

Duet Penn State vs. Iowa ma bogatą historię, zaczynając od 125 funtów, a jeśli ten duet rzeczywiście zacznie w wadze lekkiej, fajerwerki zaczną się wcześnie. Prawdziwy student pierwszego roku Penn State, Brayden Davis, był jedną z tegorocznych gwiazd przełomu, ważąc 125 funtów, z niepokonanym rekordem 14-0, który zapewnił mu 2. miejsce w kraju.

🤼 Więcej zapasów w college'u 🤼

Dwa tygodnie temu Davis pokonał Michaela DeAgostino z numerem 6 ze stanu Michigan 5:1, a to zwycięstwo jest jeszcze bardziej znaczące i godne uwagi przed meczem w Iowa, biorąc pod uwagę, że Drake Ayala z numerem 7 z Iowa właśnie przegrał z DeAgostino z numerem 6 ze stanu Michigan w zdenerwowaniu Iowa przegrała z Michigan 24:11. Transgresywne cechy nie zawsze sprawdzają się w zapasach i z pewnością nie było to przewidywalne przy wadze 125 funtów w tym roku, ale zwycięstwo Davisa jest ważne, ponieważ przygotowuje się do drugiego roku Hawkeye'a.

133 funtów: Colan Shriver nr 20 kontra Aaron Nagao nr 6

W przeciwieństwie do Davisa Aaron Nagao z Penn State nie przystąpi do walki z Iowa niepokonany po porażce z Ryanem Crockhamem na początku tego semestru i niedawnych porażkach z Dylanem Ragosinem i Nickiem Bouzakisem, ale Nagao nadal jest faworytem wagi ciężkiej – 133 funty w tym sezonie. mecz. Jest wypróbowany w boju i mocny, i będzie szukał korzyści przeciwko każdemu, kogo Iowa wyśle ​​na matę.

HAWKEYE HISTORIA: Każdy znaczący moment z 24 tytułów drużynowych NCAA stanu Iowa

Obecnie Hawks mają na liście potencjalnych kandydatów Colana Shrivera, który był głównym zawodnikiem meczów Iowa w meczach z Purdue, Illinois, Northwestern i Michigan. Jak dotąd Shriver poniósł w tym sezonie tylko dwie porażki z Ragosinem i Jacobem Van Dee z Nebraski, choć w Solider Tribute zajął miejsce za swoim kolegą z drużyny Brodym Teske. W międzyczasie Teske przeniósł się do 141 funtów dla duetu Illinois-Northwestern, ale nie jest uwzględniany w kursach teraz, gdy Real Woods powrócił. Głębokość stanu Iowa będzie miała znaczenie również w dalszej części składu, ponieważ Hawks mają utalentowane opcje tworzenia kopii zapasowych w różnych kategoriach wagowych, ale zatrzymanie Nittany Lions pozostanie mało prawdopodobne, nawet przy kilku zawodnikach z kwalifikacjami krajowymi w różnych wagach.

141 funtów: nr 2 Real Woods kontra nr 1 Beau Bartlett

Drugi tydzień z rzędu największa walka Nittany Lions odbędzie się w wadze 141 funtów. W ubiegły weekend Bo Bartlett, numer 2 w Penn State, wyprzedził Jessego Mendeza, numer 3 w Ohio State, w prestiżowym meczu w pierwszej piątce i zakończył się zdenerwowanym zwycięstwem, a teraz Bartlett po raz kolejny stanie przed znaczącym sprawdzianem na 3. miejscu 2 Prawdziwy las. Jednak Bartlett przystąpi do tego spotkania z pełnym rozmachem. Po porażce Woodsa na Majorze z Sergio Lemleyem z Michigan w zeszły weekend spadł na pierwsze miejsce w kraju, a teraz Bartlett będzie miał okazję obronić tę pozycję na terytorium wroga.

Bartlett, defensywny zapaśnik z dobrą pozycją, rywalizuje mądrze. Styl Woodsa jest nieco inny, Hawk zazwyczaj prezentuje bardziej agresywny i szybki styl, chociaż tempo to ostatnio spadło, gdy Woods walczył w bardziej strategicznych meczach. Woods chciałby odzyskać czołowe miejsce w Carver-Hawkeye, więc szukaj go, aby wyszedł z gwizdka mocny i pracuj nad zdobyciem zwrotu. Jego droga do zwycięstwa będzie prawdopodobnie wymagać punktów obrony.

READ  Louisville zakończyło najgorszy sezon w historii programu przegraną 80-62 z Boston College

149 funtów: nr 12 Caleb Rathjen kontra nr 10 Tyler Kasak

Wiele pojedynków Penn State kontra Iowa ma znajomą historię: czołowy zapaśnik kontra All-American lub gorący transfer kontra weteran. Zawodnicy są dobrze znani, a oczekiwania bardziej uniwersalne. Przy wadze 149 funtów nie ma żadnej z tych rzeczy.

Penn State przystąpi do tego meczu z przewagą, ponieważ oczekuje się, że Nittany Lions wystawią na boisko Tylera Kasaka z numerem 10, prawdziwego studenta pierwszego roku, który miał świetny sezon po zastąpieniu All-American Shane'a Van Nessa po kontuzji Van Nessa. . Jedyną porażką Kasaka w tym roku był jego kolega z drużyny Beau Bartlett, który ważył 141 funtów, a teraz ma za sobą zwycięstwo nad All-American Dylanem D'Emilio z Ohio State i wygląda na gotowego do walki.

All-Americans: Oto 80 osób, które w zeszłym roku stanęły na podium

Caleb Rathjen ze stanu Iowa, Hawkeye z trzeciego, ale pierwszego roku, również spisał się solidnie i poprawiał się w miarę postępu sezonu. Jego bilans w tym roku to 9-3, a jego najlepsze zwycięstwa odniósł przeciwko koledze z drużyny Viktorowi Voinovichowi w Soldier Salute, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce startowe. Będzie to pojedynek pomiędzy dwoma debiutantami w pierwszym roku, co oznacza, że ​​wszystko może się zdarzyć, ale wynik tego pojedynku będzie miał poważne konsekwencje dla rozstawienia w Turnieju Wielkiej Dziesiątki.

157 funtów: Jared Frank nr 5 kontra Levi Haines nr 1

To jest zwycięska walka dla Jareda Franka z Iowa, ale będzie on musiał walczyć ostro, nawet ostrzej niż z Willem Lewanem z Michigan. Jeśli Iowa chce utrzymać tę wagę, Hawks będą potrzebować magii od Franka.

Levi Haines, finalista NCAA 2023, ma bilans 11-0 w roku i ma ponad 63% procent premii. Tymczasem Frank ma bilans 13-2, a jego jedyne porażki przyniosły Lewanowi z Michigan i Michaelowi Blockhausowi z Minnesoty, w obu przypadkach o zwycięstwie zadecydował jeden punkt.

Aby Frank pozostał w tej walce, będzie musiał spowolnić Hainesa i utrzymać mecz w defensywie.

165 funtów: nr 6 Mikey Caliendo kontra nr 7 Mitchell Meisenbrink

Istnieje szansa, że ​​Penn State wykluczy Hawkeyes, ale podobnie jak Jared Frank, kolega z drużyny stanu Dakota Północna, Mikey Caliendo ma potencjał, aby pomóc powstrzymać taki wynik. Podejdzie nawet do tej walki z przewagą rozstawienia, chociaż Mitchell Misenbrink z Penn State jest nadal uważany za prawdopodobnego faworyta w tej walce do 165 funtów. Mesenbrink, baptysta przeniesiony z Kalifornii, szybko stał się ulubieńcem fanów w Penn State w tym roku, ponieważ swoimi dużymi zwycięstwami nadal pnie się w górę rankingów. Noworoczny zawodnik wagi średniej ma bilans 15-0 z 80% premią, ale jego ostatnie zwycięstwa nad All-American Cameron Amine, Calebem Fishem i Brycem Hepnerem naprawdę pokazały potencjał Mesenbrinka jako pretendenta do tytułu.

Portal Relokacyjny: To najwybitniejsi ludzie, którzy znaleźli nowe domy poza sezonem

Caliendo to z pewnością ktoś, kogo Iowa spodziewa się stanąć na podium, więc szansa na rywalizację z Misenbrinkiem jest dobrą rzeczą, niezależnie od wyniku.

READ  Sacramento stało się głównym kandydatem do organizacji Oakland A's w latach 2025–2027

174 funty: nr 7 Patrick Kennedy kontra nr 1 Carter Starocchi

Nittany Lions to elita od góry do dołu, ale to zawodnicy wagi ciężkiej naprawdę błyszczą w Penn State. Trzech z czterech ostatnich zapaśników z Penn State znajduje się w pierwszym składzie w kraju, więc Hawks będą musieli albo wygrać kilka meczów w wadze lekkiej, albo zagrać trochę w składzie, aby pozostać konkurencyjnymi na obronie. Połowa duetu.

W stanie Iowa na liście potencjalnych starterów Hawks z numerem 7 jest Patrick Kennedy ważący 174 funty, a Kennedy pokazał, że potrafi konkurować. W tym roku zanotował tylko trzy porażki, jedną z kolegą z drużyny Mikeyem Caliendo ważącym 165 funtów, jedną z Nickiem Incontrerą na początku sezonu i jedną w ostatni weekend z Shane'em Griffithem jako bonus. Porażka z Griffithem nie była najlepszym występem Kennedy'ego, ale miał w tym roku momenty, w których wyglądał na silnego, konkurencyjnego i imponującego w swojej wadze, zwłaszcza podczas zwycięstwa 5:1 nad Edmundem Ruthem z Illinois z numerem 8.

Jednak Carter Starucci z Penn State zmierzy się z Kennedym w Iowa City w poszukiwaniu nagrody. Jest bezwzględny i konkurencyjny, niszcząc prawie każdego na swojej drodze. Rocco Welsh z Ohio podjął decyzję w sprawie Starocciego w ubiegły weekend w State College i Starocci bez wątpienia chce stłumić wszelkie spekulacje, że może być pokonany. Przecież to jest człowiek, który powiedział co następuje Konferencja prasowa NCAA Że jego mentalność podczas zapasów polega na „wciągnięciu go na głębokie wody i poczuciu, jak jego dusza opuszcza ciało i nadal go prześladuje… tego typu rzeczy nie dają mi spokoju. Kocham to uczucie”.

Starocci to „prosty zabójca”, który sam siebie określa. Miej nadzieję, że wyjdzie mocny i zaatakuje o punkty po ostatnim gwizdku. Blokowanie tych strzałów będzie dla Kennedy'ego trudne.

184 funty: Aiden Riggins kontra Bernie Truex nr 6

Stan Iowa nie musi używać Kennedy’ego w wadze 174 funtów, a Hawks nie muszą korzystać z debiutanta Edena Rigginsa w wadze 184 funtów. Potrafią być kreatywni. Przeciwko Iowa State, Iowa State ograniczyło wagę Kennedy'ego do 174 funtów i przeniosło prawdziwego nowicjusza Gabe'a Arnolda do 184 funtów. Kennedy pokonał w tym pojedynku MJ Gaytana nr 19 ze stanu Iowa, a Arnold pokonał Feldkampa nr 8. Arnoldowi zostało jeszcze kilka duetów, w których mógłby rywalizować dla Hawks bez spalenia swojej czerwonej koszulki, a wystawienie pierwszoroczniaka nie byłoby złym duetem, ponieważ ktokolwiek ze stanu Iowa wybierze się do walki, będzie miał szansę zmierzyć się z trzykrotnym mistrzem All-American Bernie. Trux.

CY-HAWK: Pełne wyniki zwycięstwa Iowa State 18-14

Truax, transfer z Cal Poly, ma bilans 8-2 w skali roku, po porażce z All-American Treyem Munozem i porażce w ostatni weekend z Ryderem Rogotzkym z Ohio State. Tymczasem Eden Riggins ma bilans 7-8, choć ma na swoim koncie zwycięstwa nad Northwestern i Michigan. Czy Riggins może pokonać Truaxa? Jasne, wszystko może się zdarzyć, ale życiorys Arnolda w tym roku sugeruje, że będzie lepszy, mimo że Arnold tak mówił Przedstawienie Badra na początku tego roku, że nie spodziewał się ponownie osiągnąć 184 funtów. Biorąc pod uwagę tę uwagę i biorąc pod uwagę szanse Iowa, istnieje duża szansa, że ​​Riggins skinął głową, co sugeruje, że może to być kolejna dodatkowa szansa dla Penn State po prostu oparta na historii Truex.

READ  Ameryka 2:2 Real Madryt: punktacja i najważniejsze wydarzenia

197 funtów: nr 11 Zach Glazier kontra nr 1 Aaron Brooks

Na początku sezonu pojedynek Aarona Brooksa i Zacha Glaziera mógł nie wzbudzić dużego szumu. Brooks z pewnością nadal jest ulubieńcem wielu osób. Ale Glazier zasługuje tutaj na uznanie.

Podczas piątego roku pracy w programie w stanie Iowa Glazier w końcu zdobył swoje miejsce startowe. Jego bilans wynosi obecnie 14-0 z premią wynoszącą ponad 78%, a na swoim koncie ma zwycięstwa nad mistrzem Wielkiej Dziesiątki Silasem Allredem (przez premię) i dwa zwycięstwa nad Garrettem Jolesem z numerem 20. W każdym calu wyglądał jak All-American.

Brooks jest jednak trzykrotnym mistrzem i kimś, kto może szybko położyć kres passie Glaziera bez porażki. Dziewięć z 10 meczów Brooksa w tym roku zakończyło się wcześniej, jesienią lub technicznie, i ten może przebiegać według tego samego schematu. To ważny mecz dla Glaziera, ponieważ nie był poddawany takim testom przez cały sezon. Utrzymywanie rywalizacji z Brooksem i praca nad utrzymaniem dobrej gry może zapewnić mu wspaniałe doświadczenie po sezonie.

Ponadto Carver jest znany ze swojego uroku. Jak Glazier mógł maksymalnie wykorzystać tę chwilę?

285 funtów: Bradley Hill nr 29 kontra Greg Kerkvliet nr 1

Podobnie jak 197 funtów, przewaga tutaj w istotny sposób należy do Penn State. Junior Nittany Lion, Greg Kerkvliet, ma bilans 9-0 i wygrywa z Lucasem Davisonem z numerem 6, Nickiem Feldmanem z numerem 7, Nathanem Taylorem z numerem 9, Owenem Trevanem z numerem 15 i Boonem McDermottem z numerem 24. Jest faworytem do zdobycia w tym roku tytułu mistrza kraju i przyczynienia się do powstania jednego z najlepszych programów w historii NCAA.

NWCA ALL-STARS: Oto jak Kerkvliet zapewnił sobie zwycięstwo w All-Star

Bradley Hill ze stanu Iowa będzie miał tutaj trudne chwile, ale Hilla nie należy z kogoś, kogo można wyśmiewać. Hawkeye ma bilans 11-4 i ma dobre występy w zwycięstwach z czterokrotnym kwalifikatorem krajowym Cole'em Urbasem i Nashem Huttmacherem z Nebraski. Stan Iowa również ma tutaj opcje i mógłby wysłać prawdziwego studenta pierwszego roku Bena Koettera, ale niezależnie od tego, który Hawkeye wygra matę, Kerkvliet może być trudny do powstrzymania.

Stan Iowa będzie chciał zrobić wszystko, co w jego mocy, aby nabrać dynamiki i zdobyć punkty przed czterema ostatnimi ważeniami. Żadna drużyna nie zdobyła w tym roku więcej niż dziesięć punktów przeciwko Nittany Lions, więc jest to pierwsza przeszkoda, którą należy pokonać, gdy stan Iowa przeżywa największe rozczarowanie w sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *