Phillies Slam Braves w grze 3 Popychanie obrońców na krawędzi, kolekcja gier Dodgers-Padres

Posezonowa drabinka 12 drużyn MLB została już zmniejszona do ośmiu rywali. Teraz pierwsze i drugie ziarno z każdej ligi dołączyło do bitwy w serii Division. Po zastosowaniu bezpośrednio do ich gniazd ALDS i NLDS za pomocą byes, plik AstrosA JankesiA Spryciarze A odważny Konkurują.

Piątek zamienia się w niespodziewanie pracowity dzień baseballowy. ALDS 2 między New York Yankees a Strażnicy z Cleveland Zaplanowano ją na czwartek, ale przesunięto ją na piątkowe południe z powodu deszczu na Bronksie. Oznacza to dzień z trzech meczów, w których Phyllis A Padres Przyjdź do domu, aby zorganizować decydujący mecz trójek przeciwko Braves i Dodgers. W Filadelfii jest dodatkowa intryga dzięki powrocie Spencera Stridera, rosnącego fenomenu w Atlancie (lub jednego z nich), który zdobędzie wzgórze miesiąc po przegranej kontuzji tiltu. będzie się sprzeciwiać Aaron Nolapisarz Phillies, który był prawie nieosiągalny w późniejszych początkach.

Oto lista:

Mecz 2: Guardians (Bieber) w Yankees (Cortes) – 13:07, TBS (Yankees Leadership Series, 1-0)

Mecz 3: Braves (Strider) w Phillies (Nola) – 16:37, FS1 (remis w serii, 1-1)

Gra 3: Spryciarze (Gonsolin) w Padres (Snell) – 20:37, FS1 (seria remisowa, 1-1)

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Postępuj zgodnie ze wszystkimi procedurami tutaj w Yahoo Sports.

Feliz wyrusza w podróż przed fanami domu, rozwalając odważnych w NLDS 3

Phillies ma obrońcę tytułu Bravesa na krawędzi. Reese Hoskins A Bryce Harper Ogromne zauroczenie Homera w trzecim inningu, Aaron Nola przeszedł sześć błyskotliwych inningów, a Phillies wygrali mecz NLDS 3, 9-1. Wybuch nastąpił w pierwszym meczu posezonowym w Citizens Bank Park od 2011 roku.

Hoskins – którego Homer wysłał tłum z Filadelfii na imprezę, z której nigdy nie zszedł – zakończył zamach uderzeniami nietoperzy. Mistrz zapory Spencer Strider ścigał wschodzącą gwiazdę, która wracała po kontuzji tiltu. Potem Harper sproszkował pierwsze pole Atlanta Road, drogę przez prawe ogrodzenie.

READ  Świat arabski świętuje zwycięstwo Arabii Saudyjskiej nad Argentyną w mundialu

Nola zabrała go stamtąd. Po tym, jak zaczął bezcelowo łapać gdzieś po sezonie dla Phillies, a następnie w serii dzikich kart przeciwko St. Louis, Nola nadal rzucała. 29-letni praworęczny, który prowadził Dorana Veleza od 2015 roku, uspokoił dzielne nietoperze. Pozwolił tylko na jedną rundę, a nawet to nie zostało zarobione po tym, jak Hoskins upuścił rzut, który zakończyłby podwójną grę.

Phillies mogą zamknąć Braves i zakończyć próbę powtórzenia w czwartej grze w sobotę.

Guardians drapie Game 2, aby pokonać Yankees, a nawet ALDS

Doskonały początek, Shane Bieber i Nestor Curtis Jr. rywalizowali w remisie i tak było przez całe dziewięć rund na Bronksie. Ale w dniu 10, wywołanym pogonią Jose Ramireza na trzecią bazę po faulu, bramkarz wymanewrował Yankees i odniósł zwycięstwo w drugim meczu.

Klasa Emmanuela, Cleveland najbliżej z 1,36 ERA i najlepszymi 42 obronami MLB w tym sezonie, wykonał 2 1/3 inningów, aby zdobyć główną wygraną. Jankesi strzelili dwie bramki Homerowi w pierwszej połowie Giancarlo Stantonale nie znowu.

Cleveland dostał dwa single i podwaja się głośno Josh Naylor W dziesiątej inningu strzelił dwie rundy Jameson Telongracz Yankees skorzystał z opcji dojeżdżania do meczu.

Strażnicy wracają teraz do domu w grach 3 i 4, jako seria remisująca jeden, z szansą na pokonanie irytacji. Triston Mackenzie rozpocznie trzeci mecz z Yankees Louis Severino. Potem Yankees zwrócą się do Gerrit Cole Interesujące będą opcje kapitana Cleveland, Terry’ego Francony. Ponieważ reszta serii rozgrywa się w kolejnych dniach, Strażnicy mogą mieć przewagę nad pozbawionymi kontuzji Yankees.

Chcesz śledzić główne wydarzenia z października? Mam cię przy sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.