Pierścionki z brylantami Super Bowl LVI w Los Angeles Rams oddają hołd Los Angeles, stadionie SoFi

Los Angeles Rams w czwartkowy wieczór ujawniło odcinki Super Bowl LVI, w których zespół twierdził, że ma największą wagę w karatach w historii mistrzostw.

Odcinki zostały ujawnione podczas specjalnej ceremonii poprzedniego wieczoru dla personelu szkoleniowego Rameza, który miał zostać zaprezentowany na obozie szkoleniowym w Irvine w Kalifornii.

Na górze pierścionka widnieje logo Rameza składające się z niebiesko-żółtego szafiru, trofeum Lombardii i dwóch palm. Pod zdejmowaną górną częścią pierścienia znajduje się widok na stadion SoFi, otoczony kawałkiem piłki do gry Super Bowl LVI. Boisko pod dachem wykonane jest z pozostałości murawy stadionu SoFi z sezonów 2020 i 2021.

Każdy pierścionek zawiera około 20 karatów białych diamentów osadzonych w białym i żółtym złocie, reprezentujących oficjalne otwarcie stadionu SoFi w 2020 roku.

The Rams zdecydowali się również reprezentować 12 stycznia, na cześć trzech dat w historii franczyzy, z 1,12 karata diamentów.12 stycznia 2016 r. Barany zostały zatwierdzone do powrotu do Los Angeles; 12 stycznia 2017 r. Barany wyznaczyły Seana McVeigha na trenera. 12 stycznia 2019 r. Rams pokonali Dallas Cowboys w swoim pierwszym zwycięstwie w play-off po powrocie do Los Angeles.

Ostateczne wyniki każdej play-off sezonu 2021 znajdują się na spodzie ringu. Dwa kamienie po obu stronach pierścienia reprezentują cztery drużyny, które Rams pokonali w play-off o zwycięstwo w Super Bowl LVI: Arizona Cardinals, Tampa Bay Buccaneers, San Francisco 49ers i Cincinnati Bengals.

Projekt pierścienia był wspólnym wysiłkiem graczy Rams, kierownictwa zespołu i jubilera z Los Angeles, Jasona z Beverly Hills.

„Możliwość nie tylko wygrania Super Bowl, ale także zrobienia tego w domu, który zbudował Kronke, jest prawdziwym spełnieniem marzeń” – powiedział w oświadczeniu Tony Pastors, wiceprezes Rams ds. piłki nożnej i biznesu. „Jesteśmy wdzięczni Jasonowi i jego zespołowi za ich kreatywność i pasję do stworzenia pierścienia mistrzowskiego, który odzwierciedla nasz zespół i ich historyczny sezon, jedyny w swoim rodzaju stadion, na którym się odbył, oraz miasto, które to wszystko zainspirowało. ”

READ  Russell Westbrook przenosi się do Utah Jazz, a po przejęciu ma przenieść się do Denver Nuggets

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *