Pierwsza aktualizacja Xenoblade Chronicles 3 jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji

Zdjęcie: Monolith Soft

Kroniki Xenoostrza 3 Premiera odbędzie się jutro i zanim wielu zdobędzie grę, dostępna jest już łatka RPG pierwszego dnia. Zmiany są dość niewielkie i skupiają się głównie na: korytarz ekspansji i dostęp do menu w grze, a także standardowe poprawki błędów, ale upewnij się, że zagorzali poszukiwacze przygód będą gotowi do odkrywania Aionios.

Pełne informacje o aktualizacji przesłane przez Nintendo (Dzięki Nintendo wszystko do tłumaczenia) i można je znaleźć poniżej:

Wersja 1.1.0 (wydana 28 lipca 2022)

– Dodano możliwość otrzymywania przedmiotów dystrybuowanych za pośrednictwem karty rozszerzenia. (Po pobraniu przepustki rozszerzeń do menu głównego zostanie dodana opcja „Przepustka rozszerzeń”, umożliwiająca otrzymywanie dystrybuowanych przedmiotów.)

Menu główne można teraz otworzyć, naciskając przycisk X podczas gry.

– Naprawiono kilka błędów, aby zapewnić bardziej komfortowe wrażenia z gry.

Dosłownie mamy godziny, zanim wszyscy utkniemy w Xenoblade Chronicles 3, a ta pierwsza aktualizacja powinna pomóc nam odpocząć w tym gigantycznym świecie. A jeśli jej zbliżająca się jutrzejsza premiera nie wystarczy, aby Cię skusić, powinieneś sprawdzić naszą entuzjastyczną recenzję gry:

Czy jesteś podekscytowany jutrzejszą premierą Xenoblade Chronicles 3? Daj nam znać w komentarzach!

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

READ  iPad Air z krzemem M1 udowadnia, że ​​Samsung ma problem z tabletami ze średniej półki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.