Pierwszy koncert Chrisa Rocka od czasu, gdy Will Smith był świadkiem spadku cen biletów

Aktor Chris Rock przemawia na scenie podczas 94. Oscarów w Dolby Theatre w Hollywood w Kalifornii 27 marca 2022 r.

Robin Beck | Afp | Obrazy Getty

Chris Rock jeszcze nie wypowiedział się publicznie na temat istnienia Will Smith spoliczkował go na 94. dorocznym rozdaniu Oscarów w niedzielę. Fani zmagają się z szansą, która może zmienić środową noc.

The Rock ma zagrać dwa kolejne spektakle w bostońskim Wilbur Theatre, a według postów w mediach społecznościowych i witryn odsprzedaży sprzedaż biletów na drugim rynku gwałtownie wzrosła.

StubHub, firma zajmująca się wymianą biletów i odsprzedażą, powiedziała, że ​​w dniach po incydencie z Oscarami odnotowała 25-krotność dziennej sprzedaży koncertów Rocka, przewyższając skumulowaną sprzedaż trasy komika w ciągu całego marca.

„W tym momencie jego trasy, w typowy dzień, spodziewalibyśmy się wzrostu sprzedaży na 24 lub 48 godzin przed rozpoczęciem seansu, gdy rozpocznie się sprzedaż w ostatniej chwili – ale to niezwykle niezwykłe, aby zobaczyć, jak rzecznik StubHub, Mike Silvera, powiedział w oświadczeniu do CNN.NBC, wzrost jaki widzieliśmy.

Skok sprzedaży Po raz pierwszy o tym poinformował The Hollywood Reporter.

Na StubHub można kupić ponad tuzin biletów na koncerty Rock’s Wednesday, a ceny wahają się od 444 do 1705 USD za bilet. Jasne, pytają tylko o ceny – nie jest jasne, czy ktoś kupiłby miejsca na tych poziomach.

Użytkownicy mediów społecznościowych poinformowali, że ceny biletów wzrosły z 40 dolarów przed incydentem do trzycyfrowych cen po kłótni.

TickPick powiedział na poniedziałkowym rynku biletów, że sprzedał więcej biletów na oglądanie The Rock przez noc po klapsie niż łącznie w ciągu ostatniego miesiąca.

TickPick ma obecnie trzy bilety na koncert o 7:30 i cztery na koncert o 10:00. Ceny wahają się od 800 do 1100 USD za sztukę.

READ  Mariah Carey pozwała „Wszystko, czego chcę na święta to ty” przez autora piosenek – termin

Strona internetowa Ticketmaster podaje, że zarówno koncerty o 19:30, jak i o 22:00 są wyprzedane. Tymczasem Vivid Seats ma obecnie cztery bilety na koncert o 22:00, z czego dwa za 768 USD i dwa za 966 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *