Piwowarzy Denilson Lamet, Pedro Severino mianowany na nominację

Piwowarzy ogłoszeni reporterom, w tym Kurt Hogg z Milwaukee Journal Sentinel, Seria ruchów menu przed dzisiejszym meczem. Ważny Freddy Peralta Wrócił z listy zainfekowanych przez 60 dni, podczas gdy termin pozyskania Mat Bush Został dodany do listy. gracz Zwornik Hura Jak został nazwany. W odpowiednich ruchach klub naprawdę wybrał Piotr Strzelecki A wyznaczeni sprawiedliwi Denilson Lamet i posiadacz Pedro Severino do uruchomienia.

Wykluczenie Lameta z listy jest niespodzianką, ponieważ został on właśnie nabyty od Padres dwa dni temu w ramach Josh Hader handel. Adam McCalvey z MLB.com W celu wyjaśnienia zacytował cytat z szefa operacji baseballowych Brewersów, Davida Stearnsa. „Dinelson ma dobrą rękę i jest włączony do handlu, aby pomóc zrównoważyć transakcję” – mówi Stearns. „W miarę kontynuowania kolejnych transakcji lista staje się nieco trudniejsza. Mamy nadzieję, że uda nam się zachować ją w naszym systemie.”

Odniesienie do „post-transakcji” zdawało się sugerować, że browary zajęły się innymi transakcjami, które wytrąciły Lamette z ich planów. Lamet i pozostali dwaj gracze zostali przejęci w poniedziałkowej umowie z Haderem, na dzień przed terminem transakcji. W związku z upływającym wczoraj terminem, klub dodał również Boscha i Trevor Rosenthal w oddzielnych umowach. Piwowarzy prawdopodobnie cenią te bombowce wyżej niż widzą Lameta, co doprowadziło do tego, że Lamet stracił dziś swoje miejsce na liście.

Chociaż firma Lamet technicznie ma możliwości, wieprz Wskazuje, że niedawno minął pięcioletnią kadencję MLB. Gracze, którzy przekroczą ten limit, nie mogą zostać wybrani bez ich zgody, co oznacza, że ​​Lamet musi zostać usunięty z DFA z listy. Oznacza to również, że jeśli Lamet anuluje zwolnienia, będzie miał prawo odrzucić zlecenie i wybrać darmową agencję bez utraty wynagrodzenia, podobnie jak wszyscy gracze powyżej pięciu lat usługi MLB.

READ  Denver Nuggets DeMarcus Cousins ​​wyrzucili po dwóch szybkich faulach technicznych

Szczerze mówiąc, byłoby dość zaskakujące, gdyby Lamett uzasadniał ustępstwa, biorąc pod uwagę jego osiągnięcia i skromną pensję. Był jednym z najlepszych strzelców w baseballu w krótkim sezonie 2020, zdobywając 2,09 ERA w 12 startach z 34,8% współczynnikiem trafień i 7,5% współczynnikiem chodzenia. W kolejnych sezonach borykał się z kontuzjami, spadając do Football League i okazjonalnie wybierany do nieletnich. Jednak w tym roku zarabia skromną pensję w wysokości 4,775 miliona dolarów i może zostać zatrzymany na kolejny sezon w drodze arbitrażu. Z powodu kontuzji, słabych wyników i czasu spędzonego w Pałacu prawdopodobnie nie dostanie dużej podwyżki w 2023 roku.

Teraz, kiedy termin handlu nadszedł i minął, sytuacja Lametu komplikuje się. Po pierwsze, browary nie będą w stanie wymyślić umowy, aby wysłać Lamet gdzie indziej, ponieważ mogli to zrobić przed terminem. Po drugie, dla klubów szukających dużych awansów spoza swojej organizacji, roszczenia o zrzeczenie się są obecnie jedynym skutecznym sposobem, aby to zrobić. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że niektóre kluby dadzą szansę Lamette, niezależnie od tego, czy jest to rywal szukający odbicia w dół, czy odbudowująca się drużyna, która da mu trochę czasu na powrót do formy i być może wymienienie go poza sezonem lub w przyszłym roku.

Poza przypadkiem Lameta zmieniłoby to natychmiast rachunek oceny handlu Hadera. „Gracze, których witamy w tym handlu, pomagają zapewnić, że przyszłość browarów Milwaukee pozostanie jasna, nie narażając jednocześnie naszego pragnienia i oczekiwań na wygraną dzisiaj”, Stearns napisał wówczas umowę. „Ta kombinacja obecnych talentów ligowych i perspektyw na najwyższym poziomie wspiera nasz cel, jakim jest zdobycie jak największej liczby jabłek, a ostatecznie doprowadzenie do mistrzostw świata w Milwaukee. Trudno jest wymienić dobrych graczy na dobre zespoły, a to z pewnością jest sprawa z Joshem. Zdajemy sobie również sprawę, że aby dać naszej organizacji największą szansę na ciągłą konkurencyjność i aby uniknąć długich przestojów, przez które przechodzi wiele organizacji, musimy podejmować decyzje, które nie są łatwe”. Dwóch z czterech zarobionych graczy, Robert Gasser A Estori Ruiz, został już przydzielony do klubów z niższych lig. Chociaż można je wezwać jeszcze w tym roku, to obecnie pozostało Taylor Rogers Jako jedyny gracz handlu w składzie Big League. Chociaż Rogers jest z pewnością dobrym graczem, niewielu twierdzi, że jest w stanie awansować na elitarnym poziomie w Haderze.

READ  Nadal dochodzi do finału French Open po tym, jak Zverev został zmuszony do przejścia na emeryturę z powodu kontuzji | Francuski Otwarte 2022

Jeśli chodzi o Severino, niedawno wrócił z 80 gier zawieszenia po pozytywnym teście na PED. To dało piwowarom nadwyżkę łapaczy, takich jak Omar Narvez A Wiktor Karatini Obaj grali dobrze pod nieobecność Severino. ona była wspomniany W ostatnich dniach Narvaez cieszy się zainteresowaniem komercyjnym, choć nic nie udało się osiągnąć przed terminem. Zamiast tego klub zdecydował się przenieść z Severino i trzymać się tandemu Narváez-Caratini.

Jeśli chodzi o Peraltę, w maju został zdegradowany do IL z bólem ramienia i powrócił po ponad dwóch miesiącach nieobecności. W zeszłym roku dokonał masowego wybicia, osiągając 2,81 ERA i 33,6% wskaźnik strajku. W tym roku jego występ nieco spadł, prawdopodobnie z powodu problemów z barkami. Miał on 4,42 ERA i wskaźnik trafień 30,3%, wciąż wysoki, ale nie aż tak dominujący, zanim zszedł z półki. Jeśli jego problemy zdrowotne są już za nim i może wrócić do swojej formy w 2021 roku, pomoże Brewersom stworzyć jeden z najbardziej przerażających turniejów w sporcie, ponieważ ustawią się obok Corbin BurnsA Brandon WoodruffA Eric Lauer A Aaron Ashby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.