Pixel Watch ma nowy sposób odczytywania czasu dzięki „zegarkowi wibracyjnemu”

Pomimo spadku liczby funkcji w zeszłym miesiącu, aktualizacja Pixel Watch z kwietnia 2024 r. wprowadza nową funkcję „zegarka wibracyjnego” do obu generacji urządzeń do noszenia.

Aby włączyć, wybierz Ustawienia systemowe > Wibracje > Zegarek wibracyjny. Ta funkcja umożliwia dotknięcie tarczy zegarka dwoma palcami, aby wyświetlić godzinę w postaci serii wibracji dotykowych. Pojedyncze kliknięcie powoduje przewinięcie godziny, dwukrotne kliknięcie umożliwia przewinięcie minut.

Istnieją dwa „typy/wzorce wibracji”:

  • liczby: Twój zegarek emituje długą wibrację o wartości 10 i krótką wibrację o wartości 1
  • krótkiZaokrąglij bieżący czas do najbliższego kwadransa. Zegarek emituje krótkie wibracje co 15 minut

Opcje prędkości wibracji to: Bardzo wolna, Wolna, Średnia (domyślna), Szybka i Bardzo szybka. Niektórzy właściciele mieli tę funkcję aktywną już wcześniej.

Co zaskakujące, funkcja ta jest dostępna w pierwszej generacji urządzeń ubieralnych. Jest więcej niż funkcjonalny, ale wrażenia dotykowe są lepsze w przypadku Pixel Watch 2.

Jednym z problemów, na który natknąłem się podczas krótkich testów, było to, jak łatwo było przypadkowo aktywować komplikację lub przesunąć w górę kanał powiadomień po dotknięciu dwoma palcami. Problem może się pogorszyć, jeśli podczas dotykania nie patrzysz na zegarek.

Ta funkcja wibracji w pewnym stopniu rekompensuje brak nowych funkcji Pixel Watch 2 w zeszłym miesiącu, a marcowa aktualizacja funkcji skupia się na oryginalnym urządzeniu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Po sześciu miesiącach izolacji naukowcy na Antarktydzie zaczęli opracowywać własny dialekt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *