Plotka: Wygląda na to, że planowane mody do GTA IV i Red Dead Redemption zostały anulowane

Zdjęcie: Gry Rockstar

Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski o możliwym remake’u red Dead Redemption. Gra została pierwotnie wydana kilkanaście lat temu na Xbox 360 i PlayStation 3 i śledzi wyczyny wyjętego spod prawa Johna Marstona, który poluje na członków swojego byłego gangu. dalszy ciąg, wydana w 2018 roku, przedstawiała gang Johna przez lata jego świetności i bliskie powiązania z wydarzeniami z pierwszej gry. W związku z tym fani domagali się ponownego wydania Red Dead Redemption, aby lepiej dopasować go do nowoczesnej rozgrywki i grafiki.

W 2021 r. siostrzana witryna Push Square poinformowała, że ​​plik Red Dead Redemption zremasterowaneale jego wydanie może zależeć od sukcesu Grand Theft Auto: The Trilogy: Definitive Edition. Wprowadzona na Switcha i inne platformy w zeszłym roku, przeprojektowana trylogia dobrze się wyprzedała, Wysłano ponad 10 milionów egzemplarzyZostał jednak mocno skrytykowany zarówno przez media, jak i graczy za słabą grafikę i wiele błędów w momencie premiery.

Teraz wydaje się, że Rockstar Games postanowiło nie realizować planów przeróbki Red Dead Redemption. Według wiarygodnych informacji wewnętrznych Tez2 (Dziękuję, VGC), wersja Remaster gry pojawiła się na kartach kilka lat temu, wraz z 2008 r. GTA IVale to zostało anulowane.

Teraz najważniejsze jest to, że Tez2 stwierdza, że ​​odbiór Trylogii GTA może Był czynnikiem przy podejmowaniu decyzji… może. Pomimo słabego odbioru, grupie udało się wysłać niezwykłą liczbę egzemplarzy, udowadniając komercyjny, choć niekoniecznie krytyczny sukces. Więc to rozumowanie jest prawdopodobnie tylko spekulacją w tym momencie.

To, czy taka aktualizacja była rozważana dla Switcha, to zupełnie inna sprawa, ale ponowne wydanie popularnego zachodniego tytułu wydaje się teraz mało prawdopodobne. Który niezależnie od platformy. z powrotem w 2018 roku, Była prezes Nintendo Amy Reggie Fels mówi, że „uwielbia” oglądać Red Dead Redemption 2 na SwitchuWięc może nie powinniśmy mu mówić tej smutnej wiadomości. Przepraszam Reggie.

Czy myślisz, że Red Dead Redemption lub GTV IV ujrzą światło dzienne na Switchu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Podobno Sony poprosiło o wprowadzenie zmian w cenie soli i poświęcenia na innych platformach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.