Po powrocie z Cannes z mamą Aishwaryą, Aaradhya Bachchan przywitała paparazzi Namaste

Nowe Delhi:

Aishwarya Rai Bachchan i jej córka Aaradhya wróciły do ​​Bombaju po uczestnictwie w 76. Festiwalu Filmowym w Cannes. Matka i córka uśmiechały się, gdy jechały na lotnisko w Mumbaju. Aaradhya Bachchan, która od lat towarzyszy mamie na festiwalu filmowym, przywitała fotografów ze złożonymi rękoma i powiedziała:NamasteGdy gasły żarówki. W Cannes Aishwarya Rai Bachchan szła po czerwonym dywanie, by pokazać się Indiana Jones i tarcza przeznaczenia.

Podczas interakcji z innym filmowcem Anupamą Choprą w Cannes, Aishwarya została zapytana o doświadczenia Aaradhyi na festiwalu, na co aktorka odpowiedziała: „Czy to nie jest pytanie, na które musisz odpowiedzieć? Chyba tak. tak naprawdę chodzi o bycie razem, to jest znajome”. Dla niej zna wszystkich tutaj, tak naprawdę chodzi o ponowne spotkanie z przyjaciółmi, powrót do Cannes, to dla niej znajome doświadczenie. On (Aaradhya) jest bardzo podobny ja w tym sensie, że jesteśmy ludźmi. Od tego się zaczyna. Uwielbia teatr, uwielbia atmosferę. Jestem pewien, że rozumie, że to naprawdę festiwal filmowy. Naprawdę chodzi o świat kina ”.

W rolach głównych Abhishek i Aishwarya Umrao Jaan, Guru, Kuch Na Kaho I Ravan Między innymi ożenił się 20 kwietnia 2007 roku. W 2011 roku para powitała na świecie córkę Ardhiya.

Jeśli chodzi o pracę, Aishwarya Rai Bachchan była ostatnio widziana w Mani Ratnam Bonyen Sylwan 2 Wraz z Trishą, Vikramem, Karthi, Jayamem Ravim, Sobhitą Dulipala i Aishwaryą Lakshmi.

READ  Sobotni koncert Travisa Scotta w PNC Arena został przełożony, a powód nie jest jasny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *