Po upublicznieniu ofert Von Millera i Chandlera Jonesa Za’Darius Smith wycofuje się z powrotu RavensObrazy Getty

plecy Zadarius Smith Miał czteroletnią umowę o wartości 35 milionów dolarów Z wronami nawet on nie.

Wielu wciąż jest zdezorientowanych tym, co wydarzyło się między Smithem i Krukami. Więc próbowaliśmy dowiedzieć się, co się stało.

Według źródła zaznajomionego z sytuacją, Smith i Kruki zgodzili się na kontrakt na podstawowych warunkach (cztery lata, 35 milionów dolarów), z zachętami, które podniosą łączną wartość do 50 milionów dolarów. Wtedy gracz zdecydował się wycofać.

Stało się to przez przypadek (lub nie), więc Chandler Jones Zgodziłem się na warunki z najeźdźcami, a potem von miller Zgodziłem się na warunki rachunków.

Smith i jego agent zaproponowali rodzinie Ravens inny układ. Zanim Ravens zmienił warunki. Następnie powiedziano im, że Smith podejmie decyzję następnego dnia.

Następnego dnia Smith i jego agent zaproponowali zupełnie inną ofertę. Przeszły wrony i tak właśnie było.

Wielu zakładało, że Smith ma coś jeszcze na ręce. nie zrobił. Pozostaje wolnym agentem, bez oczywistych czy pozornych transakcji. A pieniądze w wolnej agencji już się kończą.

Ciekawe byłoby zobaczyć, czy Smith w pewnym momencie wrócił do Kruków, szukając okazji, z których się zboczył. Interesujące będzie również sprawdzenie, czy wrony przyniosą te oferty z powrotem do stołu.READ  „Wyścig był słuszny” mówi Verstappen po tym, jak obrażał Sainza, aby zwiększyć prowadzenie w Montrealu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *