Podsumowanie i opinie dotyczące WWE SmackDown (25.02.2022): Bezpieczeństwo znaku poślizgu

WWE sprzedało Roman Reigns vs Brock Lesnar na mecz o tytuł w WrestleMania 38 jako „największy mecz WrestleManii w historii”. Rozmawialiśmy o tym samym w biurach Cageside podczas Atak w piątek wieczorem Myślę, że w tym tygodniu mogą mieć pewne pretensje do sprzedaży tego w ten sposób.

Co było większe? Hulk Hogan kontra Andre Gigant? Hogan kontra Ostateczny Wojownik? Stone Cold Steve Austin kontra The Rock? John Cena kontra Rock? Naprawdę myślę, że można powiedzieć w dobrej wierze, że te dwie osoby, z ich niezgodą razem i stawkami w grze, w miejscu, w którym rozgrywają mecz, można nazwać tym, co sprzedają.

Możesz mi powiedzieć, jak bardzo jestem gówniany, jeśli myślisz, że jestem.

Nawiasem mówiąc, krótka uwaga na ten temat: Zarówno Usos, jak i Paul Heyman opisali to jako nie tylko tytuł kontra zwycięzca, który bierze wszystko, ale jednoczący tytuł. Czy to możliwe, że możemy w końcu odejść od tytułu dla każdej marki i podążać ścieżką jednego głównego mistrzostwa, tak jak zawsze powinno być?

Jeśli chodzi o podpisanie umowy, którą tutaj zrobili, chciałbym podkreślić, jak jestem pod wrażeniem, że Lesnar pokazał tę nową stronę siebie, ze swoim kowbojskim kapeluszem, golfem, kurtką i stylem na całej powierzchni, a WWE upewniło się, że nie stracili z oczu absolutnej bestii, jaką byli.

Przypomina mi się pierwszy film Johna Wicka. Oczywiście, ten film był o zemście, ale zadziałał naprawdę dobrze, ponieważ podczas gdy Wick metodycznie miażdżył wszystkich na swojej drodze, aby uzyskać tę zemstę, upewnili się, że przez cały czas dużo budowali postaci, a wszystko zostało zaprojektowane tak, aby stale przypominać ci o jednym rzecz – to jest baaaaaaad Koleś tutaj.

To właśnie zrobili z Lesnarem w tym klipie.

Tak, tutaj uśmiecha się i rzuca z fanami i zdecydowanie dobrze się bawi. Ale wyciął też promo, zapraszając strażników do wsunięcia znaków (lol) i przypominając Romanowi Reignsowi i Paulowi Heymanowi, że nic nie może go powstrzymać przed przeskokiem przez ten stół i skopaniem im tyłka. To także mamut człowieka, który potrafi podnieść wielki stół i rzucić nim w trzech dorosłych mężczyzn, jakby nie ważył ani grama. Ta wielka suka podniosła krzesło i rzuciła nim w twarz mężczyzny, ledwo się spocąc. Z łatwością traktował jak dziewięciu mężczyzn rzucających się na niego i nie robiących nic, by go powstrzymać, ponieważ nie mogli zrobić nic poza braniem tyłka, który im dawał.

READ  Znamy zwycięzcę 22. sezonu The Voice

W ten sposób budujesz twardziela.

I tak budujesz to do największych WrestleMania mecz wszechczasów.

Reigns też odegrał swoją rolę, doskonale grając aroganckiego szefa, który przez około dwa lata dominował nad wszystkim i wszystkimi w tym serialu i wierzy w siebie ponad wszystko. Widzieliśmy, jak wielokrotnie uzasadniał swoje słowa. Ale teraz musi mieć do czynienia z zupełnie inną bestią.

WrestleMania Nie mogę się tu dostać wystarczająco szybko.


Hej, Johnny Knoxville wrócił!

Jak wiesz, mój pasek celebrytów z pro wrestlingu jest dość niski. Odnosisz sukcesy w mojej książce, o ile traktujesz ją na tyle poważnie, że nie naśmiewasz się z niego i/lub wydajesz się, że naprawdę dobrze się z nim bawisz. W końcu ten nonsens ma być zabawny.

Knoxville z łatwością ściera tę taśmę.

Ponieważ jest absolutnie szalonym facetem, który tak bardzo chce się samookaleczyć dla naszej rozrywki, można by pomyśleć, że jest idealny do tego profesjonalnego wrestlingu, ale trochę się martwię o tego faceta, gdy widzę, jak zostaje uderzony w twarz Helluvą Kopnij tutaj:

Do licha!

Jeśli naprawdę planują dać nam Zayn vs Knoxville w? WrestleManiaTrochę się boję, dokąd nas to zaprowadzi. Będzie musiał coś zrobić, aby ten mecz był opłacalny przed 100 000 ludzi i nie może znieść szoku.

Och, to byłoby szalone, prawda?


cała reszta
  • Michael Cole przeprowadził wywiad z Rondą Rousey, aby rozpocząć program, a oni posunęli się tak daleko, że próbowali sprawić, by wyglądała jak urocze dziecko. Współczują kontuzjom, ciąży i jej pragnieniu powrotu i ponownego bycia wspaniałym oraz czerpania korzyści z Charlotte Flair. Działa dobrze. Kiedy pojawiła się sama Flair, która powiedziała, że ​​po raz pierwszy sprawi, że Rousey kliknie, została mocno wygwizdana i było jasne, że Ronda miała pełne poparcie publiczności. Sonya Deville pojawiła się, aby pomóc Flairowi w jego ukradkowym ataku, a fakt, że wykonuje takie podwójne zadanie, staje się szczytem zabawy. Ronda walczyła i sprzedała ją z powodu kontuzji kolana. Wkrótce dowiedzieliśmy się, że było to tylko przygotowanie Rousey vs. Deville na przyszły tydzień. Będziesz potrzebować takich meczów, aby utrzymać siłę w drodze do wielkiego meczu.
  • Los Lotharios odniósł zwycięstwo nad The New Day i wyglądał na gotowego do pchnięcia drabiny. Tak więc w tym tygodniu Big E zagroził, że przetoczy Humberto ze swoimi czterema motocyklami, aby odwrócić uwagę Angela na tyle, by odnieść zwycięstwo. Mecz był naprawdę dobry dla marki telewizyjnej.
  • Zdecydowanie dostaniemy pięcioosobowy mecz o tytuł na WrestleManii na taśmach The Usos, prawda?
  • Xia Li w końcu walczyła na tym koncercie, a mecz był taki, że fani na arenie zaczęli skandować „Czekoladę Hershey”. Pat McAfee odpowiedział: „Pensylwania mówi, że „Zia Lee to zrozumiała” i mają stuprocentową rację”. Wygrała mecz, a ci sami kibice wiwatowali. W końcu było dobrze.
  • Sasha Banks powraca! Wygrała dominującą wygraną nad Schutze i uśmiechnęła się szeroko, gdy przedstawiono jej wyciąg bankowy. Naomi wyszła po komentarz i ujawniła, że ​​są teraz drużyną i planują zdobyć tytuły tag teamów kobiet.
  • Bardzo podobało mi się, że Drew McIntyre dokuczał mu z powrotem w Alabamie, uderzając w Szalony Łoś, a Łoś odpowiada ze strachem, chwytając liny, aby uratować go przed ponownym upadkiem na głowę, co, jak przypominam, było całkowicie jego winą. Czasami lubię profesjonalne zapasy. Uwielbiam też ogłoszenie WWE o McIntyre vs. Czy to oznacza, że ​​McIntyre kontra Corbin są ratowani dla? WrestleMania? Czy czulibyśmy się z tym dobrze, gdyby tak było? W końcu było świetnie:
READ  Kobiety napędzają sprzedaż biletów w Chinach, a Hollywood musi to zauważyć

To nie było szczególnie ekscytujące show, aż do tego absolutnego wycięcia dla ważnego segmentu imprezy.

Klasa B

Twoja kolej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *