Policja: Jorge Masvidal złamał zęby Colby’ego Covingtona w rzekomym ataku ulicznym, grozi mu oskarżenie o przestępstwo

Otaczające szczegóły Jorge Masvidal Domniemany atak na Colby Covington Zaczęli wybuchać po tym, jak dwóch przeciwników UFC wzięło udział w kłótni późnym poniedziałkowym wieczorem.

We wtorek policja z Miami Beach opublikowała raport dotyczący incydentu, w którym jako podejrzanego uznano Masvidala. Nazwisko Covingtona zostało pominięte, ponieważ był ofiarą, ale wiele źródeł potwierdziło MMA Fighting, że Covington był ofiarą kłótni, która miała miejsce przed restauracją Papi Steak.

Według policyjnego raportu, Masvidal stoi w obliczu możliwego naładowania baterii w wyniku incydentu.

Po przybyciu na miejsce, policja rozmawiała z Covingtonem, który powiedział im, że został „zaatakowany przez Jorge Masvidala”. Covington twierdził, że wyszedł z Papee’s Steakhouse i Masvidal „podbiegł do niego z lewej strony i bez ostrzeżenia uderzył go zaciśniętą pięścią dwa razy w twarz”.

Raport stwierdzał, że Covington został uderzony raz w usta, a drugi cios w lewe oko. Covington powiedział, że słyszał, jak Masvidal mówił: „Nie powinieneś mówić o moich dzieciach” podczas ataku.

Covington dodał, że widział „trzech lub czterech innych niezidentyfikowanych mężczyzn” zbliżających się do niego w „agresywny sposób”, więc odwrócił się, zanim pobiegł „z powrotem do Papy’s Steakhouse, gdzie wezwał policję”.

Według policyjnego raportu podczas rzekomego napaści Covington złamał lewy przedni ząb i miał zadrapanie na lewym nadgarstku. Covington dodał, że rozpoznał Masvidala po brzmieniu jego głosu, a także rozpoznał jego włosy wystające z kaptura, ponieważ zawodnik wagi półśredniej UFC miał podobno nosić niebieską chirurgiczną maskę na twarz z kapturem uniesionym nad głową.

Policja uzyskała nagranie z kamery bezpieczeństwa z incydentu i nosiła kamery ciała podczas rozmowy z Covingtonem i innymi świadkami kłótni.

Masvidal opublikował późnym poniedziałkowym wieczorem nagranie wideo, które wydaje się nawiązywać do bójki po jej wystąpieniu.

„Nazwij to wyzwaniem „pokaż swoją twarz” — powiedział Masvidal. – Co się stało, pochodzę z hrabstwa Dade. Mówisz o tym ***, powinieneś to poprzeć. Tak jest w moim mieście.

READ  Jak obejrzeć dzisiejszy mecz Minnesota Vikings vs. Denver Broncos w NBC

Następnie we wtorek rano wysłał wiadomość na Twitterze, która wydawała się nawiązywać do tego, co rzekomo powiedział Covingtonowi podczas incydentu.

„Dzień dobry wszystkim z wyjątkiem tych, którzy uważają, że fajnie jest rozmawiać o czyichś dzieciach” – napisał Masvidal.

Sytuacja między Masvidalem i Covingtonem stała się burzliwa po tym, jak już zmierzyli się ze sobą w UFC 272 Główne wydarzenie odbędzie się na początku marca. Covington wygrał walkę jednogłośną decyzją i nadal kpi z Masvidala za pośrednictwem mediów społecznościowych w dniach i tygodniach od zakończenia wydarzenia.

Na konferencji prasowej UFC 272 po walce, Masvidal oświadczył, że zamierza załatwić swoje urazy do Covingtona poza klatką po tym, jak były tymczasowy mistrz wagi półśredniej UFC wezwał swoje dzieci podczas przygotowań do walki.

„Nadal jest człowiekiem, gdybym go zobaczył na ulicy, dałbym mu wszystko, co musiałem, aby złamać mu słodką szczękę” – powiedział Masvidal. „Nie ma znaczenia, czy przegram dzisiejsze zapasy, nadal myślę, że uprawia seks z ******”.

Nie wniesiono jeszcze żadnych formalnych zarzutów, a Masvidal nie został w tym czasie aresztowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *