Policja poinformowała, że ​​Dababi był w posiadłości w Północnej Karolinie, kiedy zastrzelił mężczyznę za wkroczenie na teren.

Według raportu z incydentu policji, 26-letni mężczyzna wspiął się na ogrodzenie otaczające posiadłość i został zastrzelony. Do czwartkowego wieczoru nie postawiono zarzutów w strzelaninie.

Dla mnie CNN . WSOCOsoba, której prawdziwe nazwisko brzmi Jonathan Kirk, została zastrzelona na boisku piłkarskim przed posiadłością należącą do Dababi. Chociaż policja nie potwierdziła CNN, że DaBaby był właścicielem domu, powiedzieli, że był obecny podczas strzelaniny. Policja Trotman nie ujawniła nazwiska strzelca.

„Mogę potwierdzić, że strzelanina nie miała miejsca w domu, a pan Kirk był w domu” – powiedział CNN szef policji Josh Watson. Watson powiedział, że dochodzenie było w „sytuacji ciągłej” i nie było w stanie dostarczyć więcej informacji.

Około godziny 20:00 czasu wschodniego w środę policja przybyła do domu i znalazła mężczyznę z raną postrzałową nie zagrażającą życiu, podała TPD w oświadczeniu.

W oświadczeniu stwierdzono, że ofiara została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe Hrabstwa Iridale do placówki medycznej w celu leczenia obrażeń.

Menedżer rapera odmówił komentarza w czwartek.

Ośmiokrotnie nominowany raper, urodził się w Północnej Karolinie.

DaBaby trafił na pierwsze strony gazet zeszłego lata, kiedy podczas występu w Miami wygłaszał fałszywe i poniżające komentarze na temat gejów i HIV. Komentarze były szybko skazany Przez fanów, grupy LGBTQ+ i inne gwiazdy, w tym Elton John, Dua Lipa, Madonna, a później DaBaby przepraszam.

Miasto Troutman znajduje się około 35 mil na północ od Charlotte.

READ  Brytyjski przedsiębiorca muzyczny i gwiazda YouTube miał 31 lat – termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.