Pomóż Devowi Patelowi powstrzymać „gwałtowną bójkę” przed sklepem spożywczym w Australii

W poniedziałek wieczorem czasu lokalnego w Australii Patel, znany ze swoich ról w filmach takich jak „Slumdog Millionaire” i „Lion”, wdał się w coś, co jego aktorzy nazwali „gwałtowną bójką” i zdołał uspokoić sytuację.

Do wypadku doszło w Adelajdzie około 20:45 1 sierpnia, według komunikat prasowy Z policji południowoaustralijskiej. W oświadczeniu stwierdzono, że kłótnia między kobietą a mężczyzną rozpoczęła się na ulicy, a następnie trwała na pobliskiej stacji benzynowej, „gdzie świadkowie próbowali przerwać kłótnię”.

Kobieta następnie rzekomo dźgnęła mężczyznę w klatkę piersiową.

32-letni mężczyzna był leczony na miejscu, zanim został przewieziony do szpitala Royal Adelaide z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

Według jego przedstawicieli Patel i jego przyjaciele byli świadkami wydarzenia, które już trwało.

„Dave działał zgodnie ze swoim naturalnym instynktem, próbując załagodzić sytuację i przerwać walkę” – czytamy w oświadczeniu przekazanym CNN. „Grupa na szczęście się to udało i pozostała na miejscu, aby zapewnić policję i ostatecznie przybycie karetki. W tym przypadku nie ma bohaterów i niestety ten konkretny incydent podkreśla większy systemowy problem nietraktowania zmarginalizowanych członków społeczności z godnością i szacunkiem oni zasługują.”

Przedstawiciele Patela dodali: „Mamy nadzieję, że ten sam poziom uwagi mediów, jaką ta historia otrzyma (tylko dlatego, że Dave, jako celebryta, był w nią zaangażowany) może być zachętą dla prawodawców do sympatii w określaniu długoterminowych rozwiązań, aby pomóc nie tylko osoby, które brały udział, ale społeczność jako całość”.

W związku z wydarzeniem policja wzięła udział i aresztowała 34-letnią kobietę.

„Para jest sobie znana i nie jest to przypadek przypadkowy” – czytamy w oświadczeniu. Została oskarżona o kwalifikowaną napaść powodującą krzywdę.

READ  Mariah Carey pozwała „Wszystko, czego chcę na święta to ty” przez autora piosenek – termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.