Powrót Jady Pinkett Smith do rozmowy przy czerwonym stole otworzył się komunikatem odnoszącym się do tego, co „stało się” po chwili rozdania Oscarów

Chociaż Oscary są transmitowane od prawie miesiąca, rozmowa wokół wydarzenia nie zwolniła zbytnio. Wynika to głównie z niesławnego spoliczkowania Chrisa Rocka przez Willa Smitha i Przemówienie, które trwało w wyniku. Teraz wróciła Jada Pinkett Smith dyskusja przy czerwonym stolektóry otwierał się komunikatem odnoszącym się do tego, co „stało się” po chwili klapsa Oscara.

Późnym wieczorem na rozdaniu Oskarów prezenter Chris Rock zażartował z włosów Jady Pinkett Smith, pozornie nieświadomy tego. Jej walka z wypadaniem włosów. To skłoniło Willa Smitha do wyjścia na scenę i spoliczkowania komedii na krótko przed jego wprowadzeniem Łzawy list akceptacyjny dla najlepszego aktora. Konsekwencje klapsa wciąż trwają, a teraz Jada poruszyła to w otwarciu nowego odcinka dyskusja przy czerwonym stole. Wiadomość tekstowa:

Biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku tygodni, rodzina Smith skoncentrowała się na głębokim wyzdrowieniu. Niektóre odkrycia dotyczące naszych zabiegów pojawią się na stole, gdy nadejdzie czas. Do tego czasu… stół będzie nadal przedstawiał potężne, inspirujące i uzdrawiające referencje, takie jak te od naszego niesamowicie niesamowitego pierwszego gościa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.