Prace nad nowym filmem „Jason Bourne” pod reżyserią Edwarda Bergera – ostateczny termin

Obejrzyj rozdanie nagród Billboard Music Awards

Ekskluzywny: Po epickiej I wojnie światowej Na froncie zachodnim panuje spokój Po zdobyciu Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny reżyser Edward Berger być może znalazł swój kolejny projekt z udziałem jednego z największych bohaterów kina akcji stulecia. Źródła podają, że Deadline Universal Pictures chce wrócić do współpracy z Jasonem Bourne’em, gdy studio rozpoczyna wczesne prace nad nową częścią serii filmów Deadline. Jasona Bourne’a Franczyzy i że Berger prowadzi negocjacje w sprawie nadzorowania rozwoju i kierowania PIC.

Nie udało nam się uzyskać komentarza od wytwórni Universal, a znawcy blisko projektu twierdzą, że w tej chwili nie ma jeszcze scenariusza i że jest on wciąż na wczesnym etapie rozwoju. Jednak Berger cieszył się dużym zainteresowaniem Na froncie zachodnim panuje spokójWielka noc na ceremonii rozdania Oscarów i jeśli transakcja dojdzie do skutku, jego zaangażowanie w projekt sprawi, że wszystkie strony będą bardzo podekscytowane przyszłością filmu Urodzić się.

Jeśli transakcja dojdzie do skutku, Berger będzie w tej chwili jedyną osobą, która nie ma innego talentu, ale znawcy dodają, że Matt Damon, który grał Bourne’a w czterech z pięciu filmów, jako pierwszy zostanie poproszony o powrót w niegdyś kultowej roli. Scenariusz został ukończony. Jak zawsze wszystko musi zostać wykonane perfekcyjnie, aby Damon mógł rozważyć powrót do serialu, a zaczyna się od świetnego scenariusza i historii, więc nie zobowiązał się jeszcze do dokończenia tego wszystkiego.

Jak Szybcy i wściekli franczyza biznesowa, Urodzić się Jest to bardzo ważna własność intelektualna dla Universal, która wygenerowała ogromne przychody ze sprzedaży biletów, a także wielkie uznanie krytyków i zawsze jest wysoko cenioną własnością studia.

Jeśli chodzi o Bergera, to jest jego ostatnie zdjęcie Na froncie zachodnim panuje spokój, który był nominowany do dziewięciu Oscarów, zdobywając cztery, w tym dla najlepszego filmu międzynarodowego. Film zdobył pięć nagród BAFTA, w tym dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego i najlepszego reżysera.

Ostatnia rzecz, którą reżyserował wklęsłyScenariusz napisał Peter Straughan na podstawie bestsellerowej książki Roberta Harrisa, a w rolach głównych występują Ralph Fiennes, John Lithgow, Stanley Tucci i Isabella Rossellini. Firma Focus Features nabyła niedawno film do dystrybucji.

W telewizji Berger wywołał zamieszanie poza Niemcami, produkując serial Terroryzm Z Jaredem Harrisem w 2018 r. Patricka Melrose’a (Na podstawie książek Edwarda St. Aubyna) z Benedictem Cumberbatchem i Twój honor Z Bryanem Cranstonem i Michaelem Stuhlbargiem w rolach głównych. Patricka Melrose’a Przyniosło mu to kolejną rundę nagród, ponieważ był nominowany do nagrody Emmy w pięciu kategoriach, w tym dla najlepszego serialu limitowanego i najlepszego reżysera, a także do Złotego Globu dla najlepszego aktora.

W 2019 roku serial zdobył cztery nagrody BAFTA, a Berger otrzymał nagrodę BAFTA dla najlepszego serialu limitowanego. W 2019 roku został obsadzony w filmie na Berlinale Cała miłość Z Larsem Edingerem.

Jest reprezentowany przez Range Media Partners, CAA i Casartto Ramsey & Associates.

READ  Mel Brooks ujawnia gwiazdorską obsadę „Historii świata, część 2” – Rolling Stone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *