Prawnik Johnny’ego Deppa sprzeciwia się eksperckiemu porównaniu Amber Heard, Jason Momoa, Gal Gadot i Zendaya

Prawnik Johnny’ego Deppa wycofał ekspercką ocenę kariery Amber Heard i porównał ją z takimi aktorami jak Jason Momoa, Zendaya i Gal Gadot.

W procesie, w którym pan Depp pozywa swoją byłą żonę o zniesławienieKonsultantka ds. rozrywki Catherine Arnold powiedziała, że ​​pani Heard mogłaby odnieść taki sam sukces zawodowy jak Gadot, Momoa i Zendaya, gdyby nie zespół Deppa. Rzekoma „kampania oszczerstw” przeciwko niej.

„Kiedy spojrzysz na ramy czasowe, w których padły wypowiedzi Waldmana [in 2020]a patrząc na to, co działo się z karierą pani Heard przed oświadczeniem i co wydarzyło się po oświadczeniu, jest bardzo jasne, że to skojarzenie zostało nawiązane” Pani Arnold zeznawała W sądzie w poniedziałek 23 maja.

„Bardzo rozsądnie było sądzić, że jej kariera poszłaby w górę dla tych innych aktorów, gdyby nie zwodnicze twierdzenia”.

Adam Waldman oskarżył Hearda o zaaranżowanie „nadużycia” w wywiadzie dla codzienna poczta w roku 2020.

Pani Arnold dodała, że ​​kariera Hearda „podążała za bardzo przyjemnym, stałym wzrostem i była na krawędzi błyskawicznego wzrostu z Aquaman I Aquaman 2zanim [defamatory] preparaty”.

Aktor Amber Heard pojawia się na sali sądowej po przerwie w sądzie hrabstwa Fairfax w Fairfax 23 maja

(AFP)

Podczas wzajemnego przesłuchiwania prawnicy Deppa wycofali porównanie Arnolda.

ten Piraci z Karaibów Gwiezdna obsada twierdziła, że ​​porównanie pani Arnold między panią Heard a wyżej wymienionymi aktorami było dalekie od rzeczywistości, ponieważ wszyscy są podpisanymi na ogromne franczyzy lub mają wyższe stanowiska pracy niż pani Heard w 2020 roku.

W zeszłym tygodniu, pani Heard Powiedziała, że ​​jej rola w Aquaman 2 Za bardzo został odcięty W środku jej walki z panem Deebem.

Przemawiając w sądzie, aktor skomentował: „Tak ciężko walczyłem, aby pozostać w filmie. Nie chcieli mnie widzieć w filmie”.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Udział

Dodała: „Otrzymałam scenariusz, a potem dostałam nowe wersje scenariusza, które usunęły sceny, które miały na niego wpływ. Przedstawiało to moją postać i inną postać, bez spoilerów, dwie postacie walczące ze sobą. zestaw z mojej roli. Usunęli tylko grupę.”

Pani Heard twierdzi, że jej rola w Aquaman i Zaginione Królestwoktóry ma ukazać się w 2023 roku, został wycięty po tym, jak zespół Deppa nazwał początkowe oskarżenia o nadużycia „mistyfikacją”.

Stanęła na podium w Fairfax County w Wirginii, a pani Heard zeznała, że ​​po raz pierwszy zarobiła milion dolarów Aquaman Film, a także bonus kasowy, który został wydany w 2018 roku. Dodała, że ​​jej kontrakt przewiduje, że za drugi film zarobi 2 miliony dolarów.

Na pytanie prawnika pani Heard, Eileen Bredehoft, czy od tego czasu była w stanie zapewnić sobie pracę, pani Heard odpowiedziała: „Zrobiłam mały niezależny film”.

Śledź wszystkie aktualizacje programu na żywo Rozprawa Deep Heard jest tutaj.

Ponieważ postępowanie sądowe wciąż trwa, wiele wybitnych osobistości ma Wyrazili swoje poparcie dla Heardz Julią Fox, Rachel Riley i Kathy Griffin wśród przemawiających.

Tymczasem inni mają Publicznie poparli Debz celebrytami, w tym Winoną Ryder, Javierem Bardem i Evą Green wśród tych, którzy wydają się mieć Piraci z Karaibów Gwiazda w sporze.

READ  Amy Schumer opowiada żart Kristen Dunst na temat wypełniaczy siedzeń po otrzymaniu luzu w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.