Poleganie na energii odnawialnej może tego lata doprowadzić do przerw w dostawie prądu w Michigan

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Operatorzy sieci elektrycznych Ostrzegają mieszkańców Michigan, że w gorące letnie miesiące mogą być konieczne przerwy w dostawie prądu, a na czele problemu stoi szybkie przejście na odnawialne źródła energii.

„Nasi przywódcy muszą być naprawdę świadomi codziennych skutków” – powiedział Joe Trotter, dyrektor grupy zadaniowej ds. energii, środowiska i rolnictwa przy amerykańskiej Radzie Wymiany Legislacyjnej, o przejściu na energię odnawialną po osiągnięciu przez firmę Fox Aktualności. „Wspaniale jest patrzeć w przyszłość, ale teraźniejszość ma ogromny wpływ na odbiorców”.

Obawy Trottera pojawiły się po sezonowej ocenie Operatora Systemu Autonomicznego Środkowego Kontynentu, która wykazała, że ​​„niedobór przepustowości zarówno w północnych, jak i centralnych regionach MISO…pozostawiając te regiony w grupie zwiększonego ryzyka tymczasowych, kontrolowanych wyłączeń w celu utrzymania integralności hurtowego systemu elektrycznego” – powiedział NPR JT Smith, dyrektor generalny MISO na początku tego tygodnia.

Ten fakt może prowadzić do kontroli przerwa w dostawie prądu w michigan Tego lata MISO powiedział, że państwo nie podjęło wcześniej.

Operator sieci energetycznej w Teksasie wzywa mieszkańców do oszczędzania energii, gdy elektrownie przestają działać

MISO powiedział, że Niezwykle gorące lato W stanie będzie obciążać sieć, a MISO prognozuje szczytową prognozę 124 gigawatów, w porównaniu z obecnymi 119 gigawatami dostępnej produkcji energii.

Ale upały to nie jedyny powód, dla którego Michigan może tego lata stanąć w obliczu niedoboru mocy, powiedział Trotter dla Fox News, że wiele konwencjonalnych elektrowni jest zamykanych. W dół, ponieważ operatorzy sieci próbują przejść na odnawialne źródła energii.

„Wraz z rozwojem energii słonecznej i wiatrowej jest ona w dużym stopniu zależna od niekontrolowanych czynników zewnętrznych” – powiedział Trotter.

Energia słoneczna i wiatrowaUlubione wśród tych, którzy chcą zmienić kraj na bardziej ekologiczne źródła energii, nie mają możliwości wytwarzania energii przez 24 godziny na dobę. Aby złagodzić ten problem, opracowywane są baterie, które mogą przechowywać energię do późniejszego wykorzystania. Trotter zauważył jednak, że technologia nie jest obecnie w stanie zaspokoić popytu, podczas gdy ceny baterii znacznie przewyższają tradycyjne źródła wytwarzania energii, takie jak gaz ziemny.

Operatorzy sieci ostrzegają przed niedoborami energii elektrycznej po przejściu na energię odnawialną: raport

To nie powstrzymało decydentów przed postępami w zastępowaniu tradycyjnych źródeł energii, co spowodowało, że elektrownie węglowe i gazowe były zamykane szybciej niż można zbudować infrastrukturę wspierającą energię odnawialną.

– Zamykają elektrownie węglowe – powiedział Trotter.

„Koncentrujemy się na długoterminowym rozwiązaniu, które zastąpi go źródłami odnawialnymi”, dodał, ale powiedział, że te rozwiązania są „oddalone o lata lub dekady od zastąpienia węgla”.

Jack O’Malley, republikanin z Michigan, powiedział Fox News, że widział podobny problem, argumentując, że tempo tradycyjnych zamknięć fabryk jest prawdopodobnie zbyt ambitne.

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas przedłużających się przerw w dostawie prądu: co robić, gdy nie ma ogrzewania, chłodzenia i elektryczności

„To, co mamy, to problem pokoleniowy” — powiedział O’Malley. „Myślę, że jest to połączenie uczciwych wysiłków na rzecz zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, za którymi, jak sądzę, wszyscy są. Problem polega na tym, że myślę, że niektóre osoby mają nierealistyczne pomysły dotyczące aspektu środowiskowego. A to jest to, że wiatr i słońce mogą dziś przetrwać. ”

O’Malley zauważył, że wielu świadomych ekologicznie polityków sprzeciwia się mniej szkodliwym dla środowiska formom produkcji energii konwencjonalnej, takim jak energia jądrowa i gaz ziemny, mimo że te formy produkcji mogą pomóc zrekompensować niedobory energii.

Plan energetyki jądrowej.  (Zdjęcie AP/Carolyn Kaster, plik)

Plan energetyki jądrowej. (Zdjęcie AP/Carolyn Kaster, plik)

READ  Właściciel Uniqlo zostaje w Rosji, ponieważ Netflix i AMEX przecinają więzi

„Jestem całkowicie za odnowieniem, ale musimy też przyjrzeć się temu, co ma sens” – powiedział O’Malley.

Problemem nie jest tylko Michigan, gdzie operatorzy sieci elektrycznych z całego kraju ostrzegali o podobnych problemach w innych regionach.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Operator sieci w Kalifornii Ostrzegł w zeszłym tygodniu, że upały i pożary w okresie letnim mogą doprowadzić do niedoborów energii, podczas gdy Teksas był w ostatnich latach nękany problemami z siecią.

„Każdy rynek na całym świecie próbuje uporać się z tym samym problemem”, powiedział w zeszłym tygodniu dla Wall Street Journal Brad Jones, tymczasowy dyrektor generalny Texas Electricity Reliability Council. „Wszyscy staramy się znaleźć sposoby na wykorzystanie jak największej ilości naszych odnawialnych zasobów… jednocześnie upewniając się, że mamy wystarczająco dużo zbędnych generacji, aby zarządzać niezawodnością”.

Trotter zauważył, że część problemu wynika z braku odpowiedniej infrastruktury, która pozwoliłaby na wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych, nawet jeśli te źródła są skłonne zaakceptować ogromne zapotrzebowanie w gorące letnie miesiące.

Przekonywał, że rozwiązaniem krótkoterminowym jest utrzymanie działania elektrowni konwencjonalnych, ale zakwestionował, czy decydenci mają „wolę polityczną, aby to zrobić”.

„Rozwiązaniem jest próba utrzymania otwartych fabryk” – powiedział Trotter. „Jeśli problemem jest sam węgiel, możesz przejść na gaz ziemny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.