Prezydent NFL wyjaśnia wyniki Chiefs w obliczu fali krytyki kierunku mistrzostw AFC

Przedstawiciele NFL próbowali wyjaśnić, co wydarzyło się w kontrowersyjnej trzeciej porażce w czwartej kwarcie meczu o mistrzostwo AFC pomiędzy Szefowie Kansas City i Cincinnati Bengals.

Na trzecim miejscu z nieco ponad 10 minutami gry w grze jest Bengalczycy zatrzymali wodzów wzburzyć to, co uważał za czwarte w dół. Jednak sędziowie ustalili, że gwizdek został zagwizdany, zanim piłka mogła zostać złapana, i zamiast Chiefs gotowych do uderzenia, mieli kolejną okazję do próby odwrócenia na trzeciej próbie.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej relacji sportowych na FOXNEWS.COM

Główny trener Zack Taylor z Cincinnati Bengals rozmawia z sędzią Ronaldem Torbertem, środkowym i sędzią liniowym Jeffem Seamanem podczas meczu AFC Championship przeciwko Chiefs na stadionie GEHA na stadionie Arrowhead, 29 stycznia 2023 r. W Kansas City w stanie Missouri.
(Kevin C. Cox/Getty Images)

Hałas na stadionie Arrowhead zdawał się uniemożliwiać pozostałym sędziom usłyszenie gwizdka. Trener Bengals Zack Taylor był wściekły na linii bocznej. W następnej grze rozgrywający Chiefs, Patrick Mahomes, został zwolniony za stratę 8 jardów, ale obrońca Bengals, Eli Apple, został wezwany do wstrzymania gry.

W raporcie z puli urzędnicy wyjaśnili, co się dzieje. Reporter Professional Football Writers Association, Ben Bibi, poprosił sędziego Rona Torberta o wyjaśnienie, co wydarzyło się w trzeciej powtórce.

Torbert wyjaśnił: „W poprzedniej grze było niepełne podanie. Zauważyliśmy piłkę, ale przyszedł sędzia liniowy i ponownie zauważył piłkę, ponieważ punkt był niecelny”. „Zresetowaliśmy zegar czasu gry i zegar czasu gry został uruchomiony. Nie powinien się uruchomić, ponieważ poprzednia akcja była niekompletna.

Brittany Mahomes, żona prezesa, ma ostatniego trolla Bengalów po mistrzostwach AFC

„Sędzia terenowy zauważył, że zegar meczowy był włączony. Podchodził, aby wyłączyć grę, abyśmy mogli naprawić zegar, ale nikt go nie słyszał i gra została uruchomiona. Po zakończeniu gry wszedł i argumentowaliśmy, że był próbując zatrzymać grę, zanim piłka pękła. Więc zresetowaliśmy zegar. Mecz wrócił do tego, co było przed tym strzałem, a my wróciliśmy na trzecią stronę.

Spektakl rozgniewał niektórych fanów w mediach społecznościowych. Szerokokątny bengalski Ja’Marr Chase był jednym z zdenerwowanych dodatkowym biegaczem.

Na szczęście dla Bengals obrona była w stanie mocno stawić czoła Chiefs i zmusić ich do uderzenia po trzech dogrywkach.

Podczas następnej jazdy Cincinnati Joe Burrow przechwycił. W tej chwili na mniej niż 7 minut gry pozostaje remis 20-20.

Chris Jones z The Chiefs zmienia Joe Burrowa z Cincinnati Bengals podczas meczu o mistrzostwo AFC na stadionie GEHA na stadionie Arrowhead, 29 stycznia 2023 r. W Kansas City w stanie Missouri.