Prognoza pogody między Yankees a Ulisses: mecz ALDS 5 przełożony z powodu deszczu, przeniesiony na wtorek

Obrazy Getty

Nowy Jork Poniedziałkowa noc, Jankesi z nowego yorku A Strażnicy z Cleveland Ich mecz ALDS z Game 5 miał się zakończyć na Yankee Stadium. Niestety zła pogoda spowodowała, że ​​mecz został najpierw przełożony, a ponad dwie godziny później przełożony na wtorek. Premiera zaplanowana jest teraz na 16:07 ET.

MLB podejmuje wszystkie decyzje dotyczące pogody w okresie posezonowym, a liga spotyka się mniej więcej co godzinę od 18:00 czasu wschodniego. Pierwotnie planowana była premiera w poniedziałek o 19:07 ET.

– Myślę, że wszyscy byli na tej samej linii, kiedy rozmawialiśmy – powiedział trener Guardians Terry Francona o rozmowach w południe z obiema drużynami. „Tak długo, jak możemy grać w tę grę i nie wygląda na to, że zostanie przerwana i mamy trochę siły z wyniku, (chcielibyśmy) grać”.

Warto zauważyć, że mecz 2 ALDS został przełożony z powodu deszczu, co zmusiło Yankees i Boys do rozgrywania gier 2-5 przez cztery kolejne dni. Zespoły powinny jednak być czyste we wtorek, Gdy będzie słonecznie i w połowie lat pięćdziesiątych?.

Początkowo zaplanowano, że wtorek będzie dniem wolnym dla każdego zespołu ubiegającego się o przyjęcie do ALCS. Zwycięzca będzie teraz musiał udać się do Houston po popołudniowym meczu, aby w środę rozegrać pierwszy mecz ALCS przeciwko Astros.

Yankees mieli prawidłowo wystartować z Jamesonem Taillonem (14-5, 3.91 ERA) w grze 5, jednak wykorzystają dodatkowy dzień na start z Nestorem Cortesem (12-4, 2.44 ERA). Tymczasem Strażnicy zmierzyli się z prawicowym Aaronem Cevalem (5-6, 4,92 ERA). Nie jest jasne, czy Strażnicy przyjmą to samo podejście i zaczną Shane’a Biebera, odtwarzając w ten sposób mecz 2.

READ  Ex-Steelers RB Le'Veon Bell KOs Adrian Peterson na pokazie boksu komiksowego wśród weteranów NFL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.