Prognozy meczów NBA All-Star 2022, sprzeczności: drużyna LeBron kontra. Drużyna Durant Choices, najlepszy zakład ekspercki 85-67

Niedzielny wieczór 2022 Mecz Gwiazd NBA Pełniący rolę centrum świata. Zatłoczone gry weekendowe w Cleveland, w tym turniej Slam Dunk Tournament, Three Point Tournament i Rising Stars Challenge. W turnieju bierze udział 24 najlepszych graczy na świecie James Lebron I Kevin Durand Jako kapitanowie z każdej strony. James Horton Drużyna LeBron nie była w akcji, Durant nie był w stanie grać dla własnej drużyny i Tremond zielony I wycofał się z kontuzją.

Dipoff w Rocket Mortgage Fieldhouse o godzinie 20:00 czasu wschodniego. Caesars Sportsbook wymienia Drużynę LeBron jako sześciopunktowego faworyta, podczas gdy ostatnie szanse na mecz NBA All-Star 2022 są o 324,5 punktu wyższe, lub uważa się, że łączna liczba punktów, które zdobyła Vegas. Zanim weźmiesz udział w rozgrywkach NBA All-Star Game Choices 2022, upewnij się, że: Sprawdź wszystkie prognozy na weekend NBA 2022, eksperta ds. linii sportowych, Mike’a Bornera.

Barner jest szanowanym ekspertem NBA fantasy, a jego prace pojawiały się zarówno w Season-Long, jak i DFS w Sports Illustrated oraz w Yahoo, RotoWire i KFFL. Występuje także w radiu ESPN. Zagłębia się w dane, analizuje trendy zespołowe i prezentuje efekty gry. Dzięki swojej niezrównanej analizie Barner w wyjątkowy sposób odkrył możliwości.

Kompetencje Barnera są ostatnio w pełni widoczne. Ma fantastyczne 85-67-2 w szerokiej gamie selekcji NBA, zwracając ponad 1100 $ do ponad 100 graczy. Ma również niesamowite wyczucie weekendu NBA All-Star. W 2021 roku Barner nazwał zwycięzcę 3-punktowego meczu, meczem Tunka, a All-Star wymyślił zarówno spread, jak i over-the-top Camille. Każdy, kto podążał za jego wyborami, widział ogromne zyski.

Teraz był zerowy w NBA All-Star Game 2022 w niedzielę, analizując listy i pojedynki oraz wydając optymistyczny wybór przeciwko spreadowi. Przejdź teraz do Sportsline, aby to zobaczyć. Oto linie Team LeBron vs. Team Durant:

  • Mecz NBA All-Star 2022 Dystrybucja: Drużyna LeBron-6
  • Mecz NBA All-Star 2022 Over-Under: 324,5 punktu
  • Mecz NBA All-Star 2022 Podatek gotówkowy: LeBron-230, Durant +190
  • LeBron Team: James czeka na swoje piąte z rzędu zwycięstwo All-Star
  • Czas trwania zespołu: Jason Tottam Uszkodzony Durant (kolano) zamienia się w starter
READ  Sam Bankman-Fried sprzeciwia się składaniu zdalnych zeznań przez ofiarę ukraińskiego FTX

Format rozgrywki NBA All-Star 2022

Team LeBron i Team Durant będą reprezentować organizacje charytatywne, grając w programie Team LeBron Kent State I Promise Scholars oraz Team Durant dla Greater Cleveland Food Bank. Zwycięzca będzie monitorowany co kwartał, zwycięzca otrzyma dodatkowe fundusze dla swojej firmy, a następnie ostateczny wynik docelowy zostanie wprowadzony w celu ustalenia ogólnego zwycięzcy.

Ostateczny wynik gola, czasami określany jako zakończenie Elam, jest o 24 punkty wyższy niż łączny wynik drużyny prowadzącej do trzech czwartych. Prowadzi to do ponadczasowej czwartej kwarty, a drużyna, która jako pierwsza osiągnie ostateczny wynik bramkowy, wygrywa.

Dlaczego Team LeBron może się ukrywać

Zespół LeBron głęboko integruje talenty off-the-short, a James pozostaje wyjątkową siłą w świecie NBA, występując w swoim rekordowym 18. meczu All-Star. W tym sezonie ma średnio 29,1 punktów, 7,9 zbiórek i 6,5 asyst, aw ostatnich meczach średnio 25 punktów lub więcej. James jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem w lekkiej atletyce i to również dotyczy Giannis Antidocounbo. Antetokounmpo wygrał NBA All-Star MVP 2021 r., oddając wszystkie 16 strzałów i zdobył 82 punkty w ostatnich dwóch meczach przed przerwą All-Star.

Gdzie indziej, Dimar Droson I Luca Tansik Obaj wspierają udziały w tym zespole All-Star, chociaż obaj są w tym sezonie 10 najlepszymi kandydatami do MVP w lidze. DeRozan prowadzi w NBA pod względem punktacji w tym miesiącu, a Danzik zakończył pierwszą połowę sezonu z 45 punktami lub trzema w czterech meczach. Stephen Curry Najlepszy snajper NBA przyciąga więcej uwagi defensywnej niż ktokolwiek inny i nie tylko Nicola Jogic Posiada najlepsze zaawansowane pomiary spośród wszystkich graczy w lidze. ten Bryłki Denver 10 najlepszych miejsc w NBA to punkty, zbiórki i asysty, co robi ogromne wrażenie.

Dlaczego Team Durant może się ukryć

Zespół Durant ma niesamowity talent i głębię Joel Empide Jako centrum zespołu. Obecnym graczem, który wygra tytuł NBA MVP 2021-22 w Caesars Sportsbook, jest Embide, który w ciągu ostatnich 25 meczów miał średnio 33,4 punktu i 11,5 zbiórki. Drużyna Durant ma również inne elitarne centrum Rudy CobertA kolekcja obwodowa zespołu jest imponująca. Ja Morant Cieszył się kampanią Breakout Memphis Chrislice West zdobył pierwsze trzy punkty i średnio 26,8 punktów, 6,9 asyst i 5,8 zbiórek.

READ  Pierwsze zdjęcie Parineeti Chopry i Raghava Chadhy z przyjęcia staje się wirusowe | Wiadomości filmowe w języku hindi

Trey Young Ma prawie 28 punktów i ponad dziewięć asyst na mecz, a Totem ma 27,2 punktu i 7,8 zbiórek w ostatnich 13 meczach. Boston Celtics. Drużyna Durant też tam jest Devin Booker, Czołowy strzelec dla najlepszej drużyny w Lidze Phoenix. Zdobywał 29,2 punktów na mecz w ostatnich 18 meczach przed przerwą All-Star.

Jak stworzyć NBA All-Star Game Choices 2022?

Barner pochyla się pod sumą i odkrywa ważny czynnik X, który sprawia, że ​​przeskakuje na jedną stronę spreadu. Możesz tylko zobaczyć, co to jest i do której drużyny wrócić podczas meczu gwiazd NBA 2022 w SportsLine.

Kto wygrał mecz NBA All-Star 2022? Jaki ważny czynnik X powoduje wycofanie strony? Odwiedź Sportsline już teraz, aby zobaczyć, który zespół powinieneś wesprzeć w niedzielę, wszystko od eksperta Sportsline, który zmiażdżył jego selekcję All-Star w zeszłym roku.I dowiedz się.

Listy meczów NBA All-Star 2022

Czas trwania zespołu:

Kevin Durand
Joel Empide
Ja Morant
Jason Tottam
Andrzeja Wigginsa
Trey Young
Lamelo Paul
Devin Booker
Rudy Cobert
Zach Lawin
Chris Middleton
Dijante Murray
Miasta Carl-Anthony
Tremond zielony

Zespół LeBrona

James Lebron
Giannis Antetocounmo
Stephen Curry
Dimar Droson
Nicola Jogic
Jared Allen
Jimmy Butler
Luca Tansik
Girlanda Dariusza
James Horton
Donovana Mitchella
Chris Paul
Fred Vanville

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *