Przesłuchanie „Idola” dla wnuczki Arethy Franklin prowadzi do dyskusji z sędziami

Grace Franklin, której zmarła babcia była Aretha Franklin, dowiedziała się o tym po przesłuchaniu do konkursu śpiewu.

15-latka pojawiła się w niedzielnym odcinku „Idola” i zaśpiewała wersję „Killing Me Softly” Roberty Flack autorstwa Lauryn Hill oraz „Ain’t No Way” jej babci.

„Widziałem ją cały czas. Dużo z nią podróżowałem” – powiedział nastolatek. „Nie wydaje mi się, żebym mogła w pełni zrozumieć fakt, że była znana na całym świecie, ponieważ dla mnie była tylko babcią”.

Podczas gdy występ Franklina zdobył pochwały od sędziny „Idola”, Katy Perry, koledzy sędziowie Luke Bryan i Lionel Richie nie czuli się gotowi.

Brian zagłosował „nie”, aby Franklin przeszedł do następnej rundy, a Perry zagłosował tak. Pozostaw to Ritchiemu do decyzji.

„Grace Franklin, kocham cię i myślę, że najlepszą rzeczą dla ciebie w życiu jest myślenie o cofnięciu się” – powiedział Ritchie. „Wróć, rozpocznij bieg i wróć do tego ponownie”.

Te komentarze sprawiły, że Berry spojrzał na niego, a Ritchie zapytał: „Wkurzasz mnie?”

„Słuchaj, masz gwiezdny pył, daj mu szansę, daj mu szansę” – przekonywał Berry. „Jestem pewien, że Aretha nie była Arethą, kiedy wszedłem do pokoju, ale ktoś powiedział: 'Tak, chcę z tobą pracować, chcę cię rozwijać, masz coś. „Ma na sobie gwiezdny pył”.

Ale Richiego nie dało się poruszyć, przez co Berry wyszedł i powiedział: „Coś jest nie tak z twoimi uszami. Jesteś szalony!”.

W końcu Ritchie zagłosował „nie”, uściskał Franklina i poradził jej, by „zabrała się do rzeczy”.

„American Idol” jest emitowany w niedzielne wieczory na antenie ABC.

READ  Z postów na Instagramie Priyanki Chopry wynika, że ​​nadal przebywa w USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *