Przestępczość w Nowym Jorku: mężczyzna dźgnięty nożem w autobusie MTA Bronx, policja wciąż szuka podejrzanych

Mott Haven, Bronx (WABC) — Mężczyzna został ciężko ranny podczas zderzenia z autobusem MTA w Bronksie, ósma osoba zginęła w tym roku w systemie tranzytowym, a trzecia osoba zginęła w tranzycie w ciągu 10 dni.

55-letnia Lamont Barkley wdała się w ustną kłótnię z mężczyzną i kobietą uważaną za jej chłopaka i dziewczynę w autobusie BX19 w niedzielę wieczorem około 20:25.

Spór nasilił się, a policja twierdzi, że mężczyzna dźgnął Barkleya kilkakrotnie nożem w brzuch na East 149th Street i Gerrard Avenue.

Następnie mężczyzna i kobieta wysiedli z autobusu i uciekli w nieznanym kierunku

Barkley został przewieziony do Lincoln Hospital, gdzie później zmarł.

Według policji nie jest jasne, czy Barkley znał napastników.

To ósma ofiara śmiertelna w systemie transportowym w tym roku.

W zeszłym tygodniu 38-letni Charles Moore wysiadał z czwartego pociągu jadącego na północ w Bronksie w czwartkową noc. kiedy został wielokrotnie dźgnięty nożem w plecy i klatkę piersiową Policja uważa, że ​​atak nie został sprowokowany przez podejrzanego, który go śledził.

Na kilka godzin przed śmiercią Moore’a dwie inne ofiary zostały zadźgane w przypadkowych atakach na metro.

Jeźdźcy w poniedziałek powiedzieli, że mają teraz więcej pytań o to, gdzie i czy naprawdę bezpiecznie jeżdżą tranzytem przez miasto, ale wielu powiedziało Eyewitness News, że nie mają wyboru.

„To trudne, a potem musisz iść do pracy rano i musisz zejść dwie przecznice i zamienia się w zombieville, jest źle” – powiedział jeden z mieszkańców.

Policja prosi każdego, kto ma informacje, aby zadzwonił do Crime Stoppers pod numer 1-800-577-TIPS (8477) lub, w języku hiszpańskim, 1-888-57-PISTA (74782). Opinia publiczna może przesyłać swoje wskazówki na stronie Crime Stoppers pod adresem https://crimestoppers.nypdonline.org/ lub logując się na Twitterze @NYPDTips. Wszystkie rozmowy są ściśle poufne.

Czytaj więcej | Mężczyzna został zadźgany nożem w niesprowokowanym ataku na metro w Nowym Jorku

READ  Szef Secret Service James Murray opuścił agencję

———-

* Więcej aktualności z Bronxu

* Wyślij nam wiadomość

* Pobierz aplikację abc7NY, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wiadomościach

* Śledź nas na YouTube

Prześlij wskazówkę lub pomysł na historię do wiadomości naocznych świadków

Masz przełomową wskazówkę lub pomysł na historię, który powinniśmy omówić? Wyślij go do Eyewitness News, korzystając z poniższego formularza. Jeśli załączysz film lub zdjęcie, Obowiązują warunki użytkowania.

Copyright © 2022 WABC-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.