Przewrócony DT zabiera 7 kluczowych punktów Michigan w Fiesta Bowl

Glendale, Arizona. – Czy gra potoczyłaby się tak samo, można tylko zgadywać. Nikt tak naprawdę nie wie.

Ale siedem kluczowych punktów zostało usuniętych z tablicy wyników na początku drugiej kwarty przegranej Michigan Fiesta Bowl z Texas Christian w sobotę. 51-45 w finale na State Farm Stadium Zespół Jima Harbaugha potrzebował siedmiu punktów więcej, aby wygrać.

„Myślałem, że jestem w środku, ale nie widziałem tego z zewnątrz” – powiedział później dziennikarzom odbiornik Roman Wilson.

Ale władze uważały inaczej. Oto, co się wydarzyło: Michigan wykorzystał wcześniejsze przechwycenie Roda Moore’a, kiedy rozgrywający JJ McCarthy cofnął się, by podać i posłać szeroko otwartego Wilsona środkiem pola.

Wilson, który miał pięć chwytów na 104 jardy i przyłożenie, pchnął piłkę jako pierwszy, zanim zszedł z linii bramkowej. Złapanie zostało pierwotnie nazwane przez sędziów przyłożeniem, zanim powtórka została unieważniona.

Dalej: Michigan RB Khalil Mullings „rozczarował mnie” po faulu na linii bramkowej

„Nie byłem naprawdę zdenerwowany, byłem po prostu szczęśliwy, że mogłem tam wyjść i zagrać” – powiedział Wilson. „Miałem dużo pewności, że później zdobędziemy gola, ale tak się nie stało. Byłem przekonany, że zrobimy to ponownie.

Zamiast tego, już w następnym zagraniu rezerwowy obrońca, Khalel Mullings, pokonał lewego hasha i grzebał w piłce nożnej, gdy rzucił się na linię wznowienia – co zaowocowało zerem punktów Michigan zamiast siedmiu.

Zespół zarządzający z siedzibą w SEC nie był dostępny do komentowania po meczu, ale rzecznik Fiesta Bowl powiedział MLive, że wszelkie odrzucone rozmowy będą według wyłącznego uznania powtórki.

„Przyjrzę się temu z bliska” – powiedział po meczu główny trener Jim Harbaugh, decydując się nie komentować odwróconego wezwania ani nie przeglądać celów przed ostatnim meczem.

TCU nigdy nie zamieniło swojego wyniku na punkty, być może negując negatywny efekt sprawdzenia, ale późny powrót Michigan wydawał się spóźniony o sześć punktów. W czwartej kwarcie Wolverines dwukrotnie zbliżyli się do jednego posiadania i odzyskali piłkę niecałą minutę później.

READ  W grudniu inflacja konsumencka w USA ponownie spadła do 6,5%.

Ale wczesne błędy, nieudane podanie czwartej bramki i błąd Mullingsa na linii bramkowej to było za dużo.

„To się stanie. To jest piłka nożna; Takie jest życie” – powiedział rozpoczynający ofensywę liniowy Trevor Keegan. „Musimy egzekwować tam na linii bramkowej i uderzać. To właśnie robiliśmy przez cały sezon; nie ma powodu, aby tego nie osiągnąć.

Przeczytaj więcej o piłce nożnej w Michigan:

UM zapytał przed szatnią: Wielka gra na wyjeździe iz powrotem do deski kreślarskiej

Szybki, fizyczny TCU nie ustępuje: Michigan „nie docenił nas” w Fiesta Bowl