Przy dzwonku: Indiana 86, Ohio State 70 — wewnątrz audytorium

Szybkie przemyślenia na temat wygranej 86-70 z Ohio State:

jak to się stało

To była dobra pierwsza połowa w Bloomington przez Ohio State i Indiana do ostatnich trzech i pół minuty. Wtedy Indiana wrzuciła inny bieg na obu końcach. Po rzucie wolnym Zeda Keya, który przy stanie 31-30 wprowadził Buckeyes do środka, Hoosiers eksplodowali. Podczas finału 3:31 Indiana pokonała Ohio State 15-0. Właściciel Renault zrobił wiadro, abym mógł zacząć. Następnie Trey Galloway z układem akrobatycznym. Potem Tracee Jackson-Davis zjadła szybkie śniadanie. Ostatnie wiadro Jacksona-Davisa zwiększyło prowadzenie do dziewięciu. Następnie Jalen Hood-Scheveno trafił za trzy punkty, szósty w rundzie. Kolejny wiadro Reno powiększyło prowadzenie do 14, a następnie Caleb Banks zdobył swojego drugiego seta w meczu, dzięki czemu Hoosiers 46-30 do przerwy.

Buckeyes zdobyli 11 punktów na początku drugiej połowy, ale Indiana powiększyła prowadzenie do 17 o godzinie 13:30 po wiadrze Jackson-Davis. W ośmioletnim terminie medialnym przewaga Indiany 15 wynosiła 70-55. Hoosiers powiększyli prowadzenie do 19 po dwóch rzutach wolnych Jacksona-Davisa na 5:17 przed końcem. Ohio State nigdy poważnie nie rzuciło wyzwania Indianie przez resztę drogi, ponieważ Hoosiers prowadzili dwucyfrowo przez całą połowę. Piąte zwycięstwo z rzędu w Indianie poprawiło Hoosiers do 15-6 w klasyfikacji generalnej i 6-4 w rozgrywkach ligowych.

Znakomita wydajność

Hood-Schifino był znakomity, kończąc z 24 punktami po rzutach 6 na 9 zza łuku za 3 punkty. To nie była najskuteczniejsza noc strzelecka Jacksona Daviesa (8 na 18), ale zanotował kolejne double-double z 18 punktami i 10 zbiórkami. Miał też 6 asyst i dwa zablokowane strzały. Malik Reno również miał swoją drugą z rzędu karierę strzelecką, zdobywając 15 punktów i dodał osiem zbiórek, trzy asysty i przechwyt.

Godne uwagi statystyki

Indiana uzyskała 1,32 punktu na posiadanie, co było najwyższym wynikiem w tym sezonie przeciwko topowemu przeciwnikowi. Hoosiers strzelili 10 na 20 w 3 sekundy i odwrócili nieco ponad dziewięć razy.

READ  NFL nakłada na Davida Teppera karę w wysokości 300 000 dolarów po tym, jak właściciel Panthers rzucił drinkiem w fanów w Jacksonville