Przykro mi, ale nie ma daty wydania Digimon Survive

Zdjęcie: Bandai Namco

Digimon Con rozpoczął się od specjalnej sesji pytań i odpowiedzi Przetrwanie Digimon drużyna. Niestety, zaczęło się od przeprosin fanów za brak możliwości udzielenia nowych informacji.

Krótko mówiąc, nie ma jeszcze daty premiery, ale producent Kazumasa Habu i zespół mają nadzieję, że fani poczekają trochę dłużej.

Bandai wyjaśnił, w jaki sposób gra jest obecnie rozwijana przez nowy zespół – i chociaż zmiany spowodowały wiele niepewności, wydaje się, że wysiłki nowego zespołu programistycznego przywróciły grę na właściwym torze i jest coraz bliżej.

Oto pełny tekst (przez Gematsu):

„W odpowiedzi na nasze zaproszenie do składania zapytań otrzymaliśmy szereg pytań dotyczących stanu rozwoju Przetrwanie Digimon. Bardzo nam przykro, że kazałeś nam czekać, chociaż nie mogłaś się doczekać. Jeszcze raz przepraszamy za niedostarczenie nowych informacji i/lub czekanie. Serdecznie przepraszamy za opóźnienie.

„Jak już was poinformowaliśmy, kiedy premiera została opóźniona z powodu zmiany zespołu programistów, a teraz rozwijamy grę z nowym zespołem programistów. Zmieniające się zespoły doprowadziły do ​​wielu przeróbek nad grą, co spowodowało opóźnienia, co spowodowało dużą niepewność, która nas powstrzymała, jednak dzięki wysiłkom nowego zespołu programistów jesteśmy teraz w stanie wrócić na właściwą ścieżkę, zbliżając się coraz bardziej do zakończenia gry .

„Jeśli chodzi o informacje o dacie premiery, oczekuje się, że potrwa to trochę dłużej, ponieważ wciąż wewnętrznie je dostosowujemy. Jeszcze raz szczerze przepraszamy za opóźnienie. Ale bylibyśmy wdzięczni, gdyby mogli Państwo poczekać trochę dłużej.”

Z bardziej pozytywnego akcentu ukazał się nowy zwiastun gry (dodamy go niedługo do tego postu). Możesz wyświetlić plik Digimon Con Livestream tutaj na Nintendo Life.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *